Balony z helem pozwalają stworzyć niezapomnianą ślubną dekorację, a kompozycje z nich mogą być wykorzystane jako inspiracja do romantycznej sesji zdjęciowej dla nowożeńców. A jakie balony weselne wybrać, by zachwycić gości?

Girlanda balonowa ze stelażem

Niezależnie od tego, czy wesele będzie organizowane na świeżym powietrzu, czy też w zamkniętym pomieszczeniu, warto postawić na modną girlandę balonową ze stelażem w wybranym kształcie. Na imprezie weselnej świetnie sprawdzi się na przykład stelaż w kształcie serca, a taką dekorację można umieścić za stołem młodej pary, na wejściu do sali lub przy parkiecie. Kolorystyka balonów weselnych użytych do ozdobienia stelażu powinna być dopasowana do wystroju sali weselnej tak, aby balony były dobrze widoczne, ale jednocześnie nie zdominowały pozostałych dekoracji.

Napis z balonów

W tym sezonie dużą popularnością cieszą się również balony weselne w kształcie literek, z których można stworzyć dowolny napis. Młode pary najchętniej wybierają napis Love lub Mr i Mrs, a ostatnio często zamawiane są również balony w kształcie modnego hasztagu. Taki napis z balonów można postawić obok stołu nowożeńców lub powiesić nad stołem. Ważne, by balony weselne były dobrze nadmuchane i nie znajdowały się w bezpośrednim sąsiedztwie świeczek, grzejnika lub klimatyzatora. 

Jak wybrać idealne balony do sesji zdjęciowej?

Na sesję zdjęciową warto wybrać duże balony weselne z napisami nawiązującymi do wyjątkowej relacji łączącej młodą parę. Zwykle podczas zdjęć wykorzystuje się białe balony w kształcie koła lub serca, jednak dobrze będą wyglądały również złote, srebrne i czerwone kompozycje. Jeśli sesja zdjęciowa ma mieć żywą kolorystkę, można zdecydować się na pastelowe balony weselne lub balon olbrzym z okrągłym konfetti. Ciekawą alternatywą będą także stylowe balony krystaliczne oraz balony LED świecące. Poza tym warto pamiętać, by balonami weselnymi udekorować nie tylko salę weselną, ale także samochód, którym młoda para pojedzie do ślubu oraz wejście do kościoła.

Kompozycje z balonów weselnych można również przymocować do specjalnych ciężarków w odpowiednim kolorze, a każdy balon można ozdobić elegancką błyszczącą wstążką. Tak przygotowane dekoracje pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat na weselu i na pewno na długo pozostaną w pamięci gości. Dlatego warto poświęcić czas na stworzenie unikalnych kompozycji z dobrej jakości balonów weselnych, które z powodzeniem przetrwają całą noc w nienaruszonym stanie.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.