Wiosenne wnętrze

Wiosna jest pełna światła, ciepła i kolorów. Wystarczy parę prostych trików, aby i w naszym domu zagościła radosna atmosfera.

lotari 2Kiedy słońce jest coraz wyżej na niebie, instynktownie myślimy o wiosennych porządkach i zmianie aranżacji. Wbrew pozorom czasem wystarczy niewielkie przemeblowanie lub ciekawe połączenie niektórych akcesoriów, żeby przeobrazić wnętrze domu. Dobrze dobrana tapeta lub rolety, których dekoracyjność idzie w parze z funkcjonalnością, potrafią zdziałać cuda. Lekkie i zwiewne zasłony wpuszczą do środka więcej światła. Wystrój pomieszczenia uatrakcyjnią też barwne otoczki na doniczki, podkładki śniadaniowe czy wazony. Nie obawiajmy się łączenia wiosennych kolorów: zieleni, różu, błękitu i żółci, ponieważ wyraziste barwy wiosny pozwolą tchnąć we wnętrze nową energię.

Na bogato

Równie efektownie jak dodatki w ciepłych, wiosennych barwach, zaprezentują się w pokoju zasłony, rolety czy narzuty ozdobione subtelnym motywem roślinnym. Elementy dekoracyjne z ornamentami pełnymi kwiatów i drzew, a także utrzymane w duchu folklorystycznym odnajdziemy w ofercie Lotari. Marka oferuje elementy dekoracyjne: rolety, tapety i poduszki, na których można nadrukowywać motywy powstałe z inspiracji naturą i twórczością ludową. Strzałem w dziesiątkę będą wzory przedstawiające kolorowe liście, młode pędy drzew, zabawne kurki czy gąski.

lotari 4Kwiaty, kwiaty, kwiaty!

Nadejście kalendarzowej wiosny zwiastują również, co oczywiste – kwiaty! Charakterystyczne dla pierwszego miesiąca tej pory roku krokusy, tulipany i pierwiosnki z czasem ustępują miejsca makom, hiacyntom i niezapominajkom. Choć trudno zaprosić do wnętrza je wszystkie, drobne, kwieciste akcenty na kuchennej rolecie lub poduszkach w pokoju gościnnym z pewnością pozwolą ożywić pokój i dodać mu przytulności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>