Organizowany od 9 lat Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – jest jednym z najbardziej cenionych i prestiżowych w tej części Europy wydarzeń golfowych. W tym roku sportowa rywalizacja odbędzie się w dniach 18-19 maja na polu Sand Valey Golf & CC, nieopodal Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

_ERI5019-1

W tym roku panie zawalczą o specjalnie zaprojektowane puchary przez firmę YES. Fundatorem nagród jest także włoska modowa marka golfowa Chervo, która rokrocznie ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w eleganckie polo. Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank. Od 2014 r. partnerem turnieju jest również doskonała szwajcarska manufaktura zegarkowa TAG Heuer. Dzięki szampanowi Perrier-Jouët, w konkursie rozgrywanym zaraz po turnieju, uczestniczki będą miały możliwość zawalczenia o wyjątkową nagrodę 6. litrową butelkę szampana –  jedyną taką w Polsce. Tradycja Perrier-Jouët sięga początków XIX wieku. Szampan ten należy do francuskiego stowarzyszenia marek luksusowych Comité Colbert, którego członkiem od 2012 jest również Dr Irena Eris.

_GOL9433_1

Sekret sukcesu golfa ukryty jest w wyjątkowej elegancji tej dyscypliny, a pola golfowe całego świata podczas prestiżowych turniejów stają się  centrum niezwykłych, sportowych i towarzyskich wydarzeń. W Polsce tę wyjątkową atmosferę można odnaleźć na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, podczas którego uczestniczki mają możliwość korzystania z uroków Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Ten sklasyfikowany w I kategorii rankingowej turniej, w każdym kolejnym roku przyciąga coraz większą liczbę uczestniczek,  nie tylko z Polski.

www.DrIrenaErisGolf.com

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.