Zimowa pielęgnacja włosów

Zima to czas, w którym włosy wymagają szczególnej troski. Słota, wiatr, wilgoć  i sezon grzewczy sprawiają, że włosy tracą witalność. Stają się matowe, elektryzują się i puszą. Dodatkowo często łamią się i na skutek tego wypadają. Jak sobie z tym radzić?

Pantene 2Zmiana warunków atmosferycznych wpływa nie tylko na wygląd zewnętrzny włosów, ale przede wszystkim na ich zdrowie. „Zimą włosy narażone są na osłabienie. Znacznie częściej sięgamy po suszarki, lokówki czy prostownice. Zdarza się, że kilka razy dziennie zmieniamy temperaturę, w której przebywamy. To wszystko wpływa na kondycję włosów” wyjaśnia stylistka fryzur Pantene, Agnieszka Płusa.

PanteneWłosy tracą gładkość, stają się kruche i podatne na łamanie. Badania ekspertów Pantene Hair Research Institute pokazały, że włosy chronione są przed uszkodzeniami tylko wtedy, gdy ochrona obejmuje zarówno powierzchnię, jak i ich wnętrze. Dlatego też szampon i odżywka Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów chronią obie warstwy włosów między innymi przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dwuminutowa Maska Intensywne Wzmocnienie sprawia, że włosy stają się 10 razy odporniejsze na wypadanie. Błyskawiczny Tonik Wzmacniający Pantene zapewni włosom dodatkową ochronę i o 40% większą objętość, którą tak łatwo tracą jesienią.

Jaki jest przepis na zdrowe, zadbane i przygotowane na zimę włosy? Przede wszystkim wzmocnienie wewnętrznej struktury włosów. Dzięki temu włosy dzielnie zniosą zimowe wyzwania.

Szampon Ochrona Przed Wypadaniem Włosów 250ml 11,99 zł

Odżywka Ochrona Przed Wypadaniem Włosów 200ml 11,99 zł

Maska Intensywnie Wzmacniająca 200ml 21,99 zł

Błyskawiczny Tonik Wzmacniający 95ml 21,99 zł

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.