Jesteś w grupie kobiet, które borykają się z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej?
Przetestuj zabieg SLIM mezo-EFFECT w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. To pierwszy krok do kompleksowej kuracji.

Slim mezo EFFECT.jpg.jpg.jpg.jpg

Cellulitowi sprzyjają uwarunkowania genetyczne i zdrowotne, zmiany i zaburzenia hormonalne oraz nieprawidłowy tryb życia. Walka z nim opiera się przede wszystkim na kompleksowym podejściu do pielęgnacji połączonym z aktywnością fizyczną i zmianą nawyków żywieniowych. Brzmi skomplikowanie? Bo nie jest łatwe! Dlatego warto zacząć od zabiegu, który przyniesie efekt i da nam motywację do działania.

Ultradźwięki i rollery

Zabieg SLIM mezo-EFFECT, który można wykonać w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris, wykorzystuje działanie fitohormonów wzmocnione ultradźwiękami oraz stymulacją rollerami mikroigłowymi. Przynosi efekt, bo połączono w nim potrójne działanie. Po pierwsze – fitohormony pochodzące z ekstraktów roślinnych pobudzają metabolizm oraz proces enzymatycznego spalania tłuszczu. Po drugie – stymulacja ciała mikroigłowymi rollerami przyspiesza transport składników aktywnych w kosmetykach w głąb skóry oraz pobudza jej mechanizmy naprawcze – kluczowe w walce z cellulitem. Po trzecie – ultradźwięki wzmacniają działanie fitohormonów, usprawniają przepływ limfy oraz pobudzają metabolizm i regenerację komórek.

Wyszczuplenie od zaraz

SLIM mezo-EFFECT rozpoczyna przyjemny masaż pleców, by ciało stało się odprężone i rozluźnione. Potem przychodzi czas na działanie mikroigłowych rollerów lub ultradźwięków, modelowanie wybranych partii oraz masaż z elementami drenażu limfatycznego. Wszystko trwa ponad półtorej godziny, ale już po pierwszym zabiegu widać efekt miejscowego wyszczuplenia, ujędrnienie skóry i zmniejszenie widoczności cellulitu. Najlepsze rezultaty przynosi jednak seria zabiegów.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.