W styczniu 2013 roku poznamy Miss Kosmetyczek 2013. Do udziału w IV już edycji wydarzenia  można zgłaszać się do 8 grudnia 2012 roku.


Konkurs skierowany jest do kobiet z całego kraju, które są z wykształcenia kosmetyczkami i dla których piękno ma znaczenie nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym.  Panie startujące  w wyborach Miss Kosmetyczek organizowanych od czterech lat przez firmę Clarena – producenta innowacyjnych kosmetyków profesjonalnych, mają okazję zaprezentować się przed szeroką publicznością. Walczą także o koronę, tytuł Miss i atrakcyjne nagrody ufundowane przez Clarenę, takie jak: nowoczesny aparat przeznaczony do zabiegów  kosmetycznych marki Clarena, wybrany kurs dla profesjonalistów z oferty szkoleniowej firmy oraz kosmetyki Clareny.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 8 grudnia przesłać na adres organizatora wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, krótki opis pracy zawodowej, kopię dokumentu potwierdzającego wykształcenie kosmetyczne oraz zdjęcia twarzy i całej sylwetki. Formularz zgłoszeniowy, a także regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej organizatora www.clarena.pl.

Eliminacje do konkursu odbywają się w trzech kategoriach wiekowych: 20-25 lat, 26-34 lata oraz powyżej 35 lat. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wyłonią 10 finalistek. Uczestniczki zakwalifikowane do drugiego etapu zostaną zaproszone na czterodniowe zgrupowanie, na którym będą miały okazję uczestniczyć m.in. w zajęciach choreograficznych poprowadzonych przez znaną choreografkę Elżbietą Barczyńską, która przygotuje je do finałowego pokazu. Finał Konkursu Miss Kosmetyczek 2013 odbędzie się 20. stycznia podczas Diamentowej Gali w warszawskim hotelu Sheraton. Finalistki zaprezentują się przed widownią w kilku odsłonach, m.in. w fartuszkach kosmetycznych, kreacjach koktajlowych i sukniach wieczorowych znanych polskich projektantów. Wybory Miss Kosmetyczek to nie tylko wieczór pełen wrażeń w towarzystwie przedstawicieli showbiznesu, gwiazd z pierwszych stron gazet oraz dziennikarzy, ale również gwarancja na zwiększenie liczby klientów w salonach kosmetycznych. Rozmach konkursu oraz Diamentowej Gali wiąże się z dużym zainteresowaniem mediów, a tym samym z licznymi publikacjami, które sprzyjają promocji gabinetów kosmetycznych kandydatek. Diamentową Galę, podczas której poznany Miss Kosmetyczek 2013, poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Zapraszamy do udziału w konkursie http://www.clarena.pl/aktualnosci/miss-kosmetyczek-2013-konkurs-rozpoczety.

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.