Na sezon wiosna/lato 2014 Moschino przygotowało kolekcję podkreślającą 30-lecie istnienia marki. Specjalnie na to wydarzenie zostały też stworzone dwie fryzury: „grzeczna dziewczyna” kontra „niegrzeczna dziewczyna”. Jak je zrobić?

Fryzura „grzecznej dziewczyny” inspirowana była dziewczęcą niewinnością i młodością. Sam McKnight, globalny ambasador Pantene, zaplótł modelkom dwa warkocze, zebrał je nad karkiem i zwinął w lekki koczek. Ten eteryczny, anielski look zestawiono z idealnie gładką fryzurą z prostym przedziałkiem, która zwieńczyła wizerunek „niegrzecznej dziewczyny”.

Jak zrobić fryzurę „grzecznej dziewczyny”

Zacznij od dokładnego umycia i nawilżenia włosów. Szampon i odżywka Pantene Pro-V Aqua Light idealnie przygotują włosy do dalszych zabiegów.

Nałóż piankę Pantene Pro-V Większa Objętość na całą długość włosów i rozczesz je dokładnie.

Jeżeli masz kręcone włosy, wysusz je na okrągłej szczotce. Jeżeli masz proste włosy, pozbawione objętości, w trakcie suszenia włosów odbijaj je od skóry palcami.

Nałóż na końce Serum Scalające Rozdwojone Końcówki Pantene w celu wygładzenia i zdyscyplinowania kosmyków.

Podziel włosy na dwie części i zrób kucyki po obu stronach głowy.

Zapleć włosy po obu stronach głowy, od czubka do tyłu głowy w dobierane warkocze, a końcówki zwiąż nad karkiem i upnij w kok.

Zmierzwij warkocze tak, aby ich faktura była odrobinę niedoskonała i utrwal fryzurę lakierem Pantene Pro-V Większa Objętość.

moschino_grzeczna_niegrzeczna_dziewczyna_3

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.