Polska marka Annabelle Minerals potrzebowała jedynie czterech naturalnych składników, by stworzyć naturalne kosmetyki, bez parabenów, talków, sztucznych barwników, silikonów czy konserwantów. To tlenek cynku o właściwościach leczniczych i bakteriobójczych, który pomaga łagodzić i kryć niedoskonałości skóry. Mika nadaje skórze świetlistość, dwutlenek tytanu jest naturalnym filtrem ochronnych na poziomie SPF 15, a kolor nadają tlenki żelaza.

TV-IMG_5816

Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals nie alergizują i nie wywołują podrażnień. Doskonale się utrzymują i łączą ze sobą, pozwalając stopniować makijaż od naturalnego do mocnego wykończenia. Doskonałe zmielenie składników pozwala uzyskać naturalny efekt.

 

Dobre bo polskie

Firma Annabelle Minerals powstała dzięki staraniom i osobistym doświadczeniom Anny Szczerby. To marka polska, której formuły opracowane według autorskiej koncepcji założycielki, przygotowywane są w polskim laboratorium ze składników pochodzących jedynie z Unii Europejskiej.

Annabelle Minerals_roz_8029

Komu spodobają się kosmetyki Annabelle Minerals? Z pewnością osobom o cerze wrażliwej, skłonnej do podrażnień czy alergii, kobietom świadomym, które pragną minimalizować ilość nakładanych na skórę składników, eko-fankom, a nawet wegankom.

Annabelle Minerals_cienie_6852

Na dobry początek

Osobom, które chcą rozpocząć przygodę z kosmetykami mineralnymi, którym zależy na perfekcyjnym makijażu, jakości i bezpieczeństwie, Annabelle Minerals oferuje możliwość zamówienia próbek oraz wzornika kolorów, aby móc wybrać tonację idealną dla swojej skóry.

Annabelle Minerals_cienie_6803

Jak nakładać?

Kosmetyki mineralne to kosmetyki sypkie. Taka forma podkładu czy różu może na początku budzić niepewność, ale już po pierwszym zastosowaniu aplikacja okazuje się bardzo łatwa, a efekt wspaniały. Nasypujemy odrobinę produktu na wieczko opakowania, mocno wgniatamy produkt w pędzel, otrzepujemy nadmiar o grzbiet dłoni i nakładamy kolistymi ruchami na całej twarzy (w przypadku podkładu czy pudru), lub na wybrane partie (w przypadku różu, korektora czy cienia).

Ponieważ marka jest polska, odcienie podkładów są dostosowane do naszych, słowiańskich cer. A możliwość wybrania spośród 22 odcieni podkładu daje pewność, że mamy idealnie dobrany podkład, który zapewnia naturalny wygląd.

makeup

Wśród kosmetyków Annabelle Minerals znajdziemy:

 

  • Podkłady mineralne (do wyboru: kryjące, rozświetlające, matujące; każda kategoria aż w 22 odcieniach)
  • Korektory mineralne Annabelle Mineral (w trzech odcieniach; formuła mocno kryjąca)
  • Róże mineralne Annabelle Minerals (w sześciu odcieniach)
  • Pudry mineralne, wykańczające makijaż Annabelle Minerals (dwie wersje – rozświetlająca i matująca)
  • Cienie mineralne Annabelle Minerals (17 odcieni).

 

www.annabelleminerals.pl

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.