W tym sezonie tkaniny, akcesoria i dodatki będą zachwycać metalicznymi odcieniami. Ten trend wchodzi również do świata profesjonalnej koloryzacji – wszystko za sprawą Igora Royal i kolekcji Metallics!

W tym sezonie projektanci i makijażyści zadbali, abyśmy mieli możliwość wyboru ubrań, biżuterii, a nawet kolorowych kosmetyków, które będą olśniewać metalicznym połyskiem. Wszystko po to, aby móc stworzyć mieniący się total look!

EL_1_2014_Metallxx_Salon_Mid_Fanny_184 Osiem kolorów

Igora Royal Metallics również zostały stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy podążają za najnowszymi trendami i chcieliby podkreślić wygląd modnym kolorem włosów.  W portfolio nowej kolekcji jest 8 unikalnych, opalizujących kolorów, które połączono z kontrastującymi ciepłymi i chłodnymi odcieniami. Dzięki temu można uzyskać na włosach metalizowany efekt i lśniące wykończenie fryzury.

EL_1_2014_Metallxx_Salon_Short_Sharan_375Trwałość koloru

Efekt ten nie byłby możliwy bez Olejowego Dewelopera IGORA Royal. Zapewnia on długotrwałe rezultaty koloryzacji i piękny połysk włosów, a składa się z dwóch faz: olejowej i wodnej. Dzięki zwiększonej zawartości pielęgnującego oleju oraz wyższemu stężeniu aktywnych składników w fazie wodnej pigmenty koloru szybciej wnikają we włosy, nadając im bardziej intensywne odcienie, połysk i dłuższą trwałość koloru. Z kolei lipidowe nośniki fazy olejowej wspomagają wnikanie pigmentów, uszczelniają zewnętrzną powierzchnię włosa, zamykając kolor w jego wewnętrznej strukturze, co zapewnia długotrwały rezultat.

EL_1_2014_Metallxx_Salon_Mid_Fanny_Hot_Styling_01_007Cztery techniki

Wraz z nowymi odcieniami, Igora Royal Metallics wprowadza do salonów fryzjerskich cztery techniki koloryzacji – od podkreślenia naturalnego koloru włosów poprzez metaliczne akcenty, aż do ekstrawaganckiej, metalicznej stylizacji inspirowanej trendami z wybiegów mody.

IGORA ROYAL Metallics dostępne są w Salonach Partnerskich Schwarzkopf Professional

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.