Gwiazdy sceny muzycznej zawsze miały główny wpływ na modę, co szczególnie widoczne było w latach 80-tych. Rozpoznawaliśmy je nie tylko dzięki wykonywanym utworom, ale też charakterystycznemu scenicznemu wizerunkowi. A ponieważ marka OPI jest z wielką modą związana od zawsze, ściśle współpracuje też z ikonami muzycznymi.

Gwen 2Tym razem do grona gwiazd OPI dołącza Gwen Stefani, dla której powstała kolekcja lakierów składająca się z siedmiu kolorów. Znakiem rozpoznawczym artystki są czerwone usta, śmiały makijaż oczu z charakterystyczną czarną kreską na górnej powiece, jasna burza włosów i zawsze pomalowane paznokcie. Stworzenie kolekcji specjalnie dla niej nie było zatem trudne. Upodobania Gwen są dość jasno określone. Swój styl podkreśliła zresztą w 2004 roku, projektując pierwszą kolekcję ubrań L.A.M.B (skrót od tytułu jej albumu „Love. Angel. Music. Baby”).

 

Czerń, czerwień i…The MorningOvera Gwen

W kolekcji OPI dedykowanej artystce znajdziemy piękną satynową czerń, wykorzystywaną już wielokrotnie do stylizacji paznokci modelek na pokazach słynnych polskich projektantów: Łukasza Jemioła czy Ani Kuczyńskiej. Oprócz tego temperamentną czerwień, nawiązującą do koloru ust Gwen (z jej autografem na nakrętce lakieru), a także satynowe złoto, amarantowy róż i ciemne wino – jej ulubiony kolor paznokci. Srebrno-brokatowy lakier nawiązuje do połyskujących sukienek divy, w których zdarza jej się występować.

True StefaniPush ShoveAlu – lustrzane odbicie

Niespodzianką jest lakier „alu”, czyli srebrny, imitujący folię aluminiową. Efekt lustrzanego odbicia uzyskujemy dzięki specjalnej bazie, dołączonej do lakieru. Ten rodzaj emalii pojawia się jako pierwszy wyłącznie w OPI i właśnie w kolekcji dedykowanej Gwen Stefani.

Kolekcja dostępna w lutym 2014 w najlepszych salonach OPI

Cena lakieru: ok. 45 zł

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.