Pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody. Niezależnie od stylu: burza loków, romantyczne fale, czy uniesione u nasady gładkie uczesanie zawsze prezentują się doskonale. Bo w przypadku włosów „więcej” znaczy lepiej!

Chyba każda z nas przyzna, że oklapnięta, pozbawiona objętości fryzura nie prezentuje się najlepiej. Natomiast burza pięknych włosów to marzenie niejednej z nas. Zdaniem ambasadora marki Wellaflex, światowej sławy stylisty fryzur, Saschy Breuera: Pełna objętości fryzura ma ogromne znaczenie. To przede wszystkim zadowolenie z własnego wyglądu, które dodaje nam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy chcesz wystylizować sprężyste, lekko falujące loki, czy fale o lustrzanym połysku w stylu dawnego Hollywood, linia Wellaflex Instant Volume Boost daje nieograniczony zakres możliwości, jeśli chodzi o stylizację pełnej objętości fryzury – podkreśla stylista.

WellaflexPodwójna objętość

Marka Wella od ponad 130 lat kreuje profesjonalne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów oraz jest symbolem wizjonerstwa i najwyższej jakości w świecie fryzjerstwa. By spełnić coraz większe wymagania współczesnych kobiet, eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost, która pomaga osiągnąć podwójną objętość włosów (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin. Wystarczy jedno naciśnięcie aplikatora, aby uwolnić miliony cząsteczek, które unoszą i oddzielają poszczególne pasma, nadając fryzurze podwójną objętość. W skład linii Wellaflex Instant Volume Boost wchodzą: pianka, lakier oraz żel w spray’u.

Pianka nasycona cząsteczkami tlenu

Naciśnięcie aplikatora pianki powoduje uwolnienie milionów unoszących włosy drobinek, które po zetknięciu z powietrzem natychmiast zmieniają się w lekką, puszystą masę. Pianka nabiera wtedy spektakularnej objętości, nadając ten efekt również włosom. Dzieje się tak za sprawą tlenu, którego cząsteczki przenikają pomiędzy drobinki pianki, zwiększając jej objętość, co umożliwia dokładne wnikanie w głąb fryzury. Unoszące drobinki pianki o kulistych kształtach osiadają na poszczególnych włosach i odpychają je od siebie, dając w ten sposób błyskawiczny efekt podwójnej objętości.

Nowa linia Wellaflex Instant Volume Boost sprawia, że nawet cienkie włosy mogą zyskać podwójną objętość oraz elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin.

glamour_punk_2

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.