Dla włosów farbowanych

Wraz z końcem lata twoje włosy utraciły wakacyjny blask? Zamiast martwić się wyblakłym kolorem, sięgnij po linię Aussie Colour Mate.

AUSSIE COLOUR MATE szamponPielęgnacja włosów farbowanych to prawdziwe wyzwanie. Ale wiemy też, że życie jest zbyt krótkie, żeby zamartwiać się pozbawionymi blasku, niesfornymi kosmykami. Jeżeli myślisz, że
zniszczonym włosom pomoże już tylko cud, Aussie jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Brzoskwinie na włosyAUSSIE COLOUR MATE intensywna odzywka

W buteleczkach Aussie Colour Mate zamknięto miksturę z ekstraktem z dzikiej brzoskwini. Ten owoc od setek lat znany jest z właściwości pielęgnacyjnych rdzennym mieszkańcom Australii. Brzoskwiniowy koktajl na włosy? – pytasz. Właśnie tak! Aussie Colour Mate pomaga utrzymać włosy farbowane w doskonałej kondycji i pozwala zabłysnąć im nasyconą, soczystą barwą.

Do trzech razy sztukaAUSSIE COLOUR MATE odzywka

Szampon i odżywka Aussie Colour Mate to uczta dla włosów. Zanurz się w słodkim zapachu soczystych brzoskwiń i poczuj, jak ten egzotyczny koktajl błyskawicznie pomoże oczyścić, a następnie odżywić farbowane kosmyki! Twoje włosy potrzebują intensywnej regeneracji? Poznaj Aussie 3 Minute Miracle Colour – eliksir dla pozbawionych życia, farbowanych kosmyków. Bomba witamin zawarta w tej wyjątkowej odżywce w mig pomoże włosom przywrócić olśniewający blask i witalność!

Ceny: 27,99zł i 29,99zł

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.