O tej porze roku niemal każda z nas potrzebuje profesjonalnej pomocy w pielęgnacji dłoni. Nieważne, czy masz kwadrans, czy godzinę. Nowe zabiegi od Clareny zregenerują skórę rąk, tak jak lubisz.

dłonie 2Skóra dłoni ma bardzo mało gruczołów łojowych, jest zatem słabo zabezpieczona przed utratą wody, w związku z czym łatwiej traci wilgoć i narażona jest na przesuszenie. Niskie temperatury, deszcz, wiatr, kontakt z mydłami alkalicznymi i detergentami dodatkowo wzmagają jej podrażnienia, pękanie i łuszczenie. Efekt – szybsze starzenie się skóry i alergie. Aby zadbać o dłonie w tym trudnym okresie, Clarena wprowadza dwa nowe zabiegi regenerujące skórę rąk – ekskluzywny i ekspresowy. Sekret pierwszego tkwi w działaniu rośliny, której ekstrakty mają zbawienne działanie na skórę. Drugi zabieg bazuje na znanych od wieków naturalnych substancjach pielęgnacyjnych – ekstrakcie z róży i maśle Shea.

Clarena regeneracjaMasz godzinę?

Tyle czasu wystarczy, aby zafundować sobie ekskluzywne SPA dla dłoni. Portulacia Hand Treatment nie tylko zregeneruje podrażnioną skórę rąk, ale także dzięki przyjemnym zapachom i ciepłej kąpieli w parafinie pozwoli na pełen relaks w zimowy wieczór. Gwarantem skuteczności zabiegu jest serum do pielęgnacji dłoni z ekstraktem z portulaki, rośliny tradycyjnie używanej do przyspieszenia gojenia, o działaniu przeciwzapalnym i przeciwpodrażnieniowym.
„Jest to sukulent, gromadzący wodę w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Clarena wykorzystała jego działanie, aby dbał o nawilżenie dłoni nawet przy wysokich mrozach” – mówi Aleksandra Zakrzewska, specjalista ds. wdrożeń kosmetycznych marki Clarena. To jednak nie jedyny atut portulaki. „Sprawdziliśmy działanie ekstraktu z portulaki na podrażnionej przez SLS – środek występujący w większości detergentów – skórze probantów. Efekt był zdumiewający. Negatywna reakcja skórna zmniejszyła się o 60%! Musieliśmy to wykorzystać. Tak powstało Portulacia Hand Serum” – komentuje ekspert Clareny. Ekskluzywny zabieg regenerująco-wygładzający działa ochronnie, naprawczo i przeciwdziała starzeniu się skóry dłoni. Serum dostarcza wartości odżywczych, takich jak witaminy E i C oraz D-Panthenol. Natomiast o młodość dłoni dba Telosense, biofunkcyjny składnik aktywny, znany ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych, który przedłuża żywotność komórek.

Masz kwadrans?clarena

15 minut wystarczy, aby poddać się kompleksowej regeneracji dłoni. Jak to możliwe? Dzięki Express Hand Regeneration. Jest to ekspresowy zabieg na dłonie, który przy współdziałaniu kwasów i odżywczej maski zawartej w rękawiczkach wygładza skórę rąk, regeneruje ją i rozjaśnia. Unikatowe rękawiczki zawierają masło Shea, olej mineralny, kolagen i witaminę E – składniki odżywcze, które wnikają głęboko w skórę i natychmiast ją nawilżają. Dodatkowo maskę wzbogaca wyciąg z kwiatu róży. Rozjaśnia dłonie, a nam dostarcza przyjemnych zapachów.

Masz jeden dzień?    

Aby dłonie były zdrowe i piękne, należy podtrzymywać efekt zabiegów. Sensual Hand Cream to nawilżający kosmetyk, który zredukuje szorstkość skóry, złagodzi podrażnienia i zapewni długotrwałe nawilżenie. Wystarczy wmasować w dłonie jego grubą warstwę, nałożyć dołączone do kremu rękawiczki i pozostawić na całą noc. Kurację warto powtarzać przynajmniej raz w tygodniu.

www.clarena.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.