Już w najbliższą sobotę, 29 marca o 20:30 na jedną godzinę – i to na całym świecie – zgaśnie światło. Wyłączcie je także w swojej sypialni!

29 marca odbędzie się Godzina dla Ziemi. Akcja ma na celu propagowanie ekologicznych postaw, jednak dbanie o przyrodę to niejedyna pozytywna rzecz, jaką możemy zrobić tego wieczoru. Urządzenia elektryczne i elektroniczne, oprócz pożerania prądu, zabierają nasz cenny czas i rozpraszają uwagę, którą powinniśmy poświęcić również drugiej połówce. 20% mieszkańców USA w wieku 18-34 lat przyznaje, że używa swojego smartfona podczas kontaktów intymnych z partnerem. Udowodniono również, że użytkownicy Twittera zawierają krótsze relacje międzyludzkie, w porównaniu do osób niezarejestrowanych na portalu. Czas powiedzieć: STOP!

godzina na dotykWięcej czasu na dotyk

Durex zachęca kochanków do przyłączenia się do akcji Godzina dla Ziemi. Odłóżcie wszystkie elektryczne urządzenia i skupcie się na dotykaniu nie smartfona a… siebie nawzajem. Jak pokazują badania, ponad połowa Polaków (53%) chciałaby, aby partner poświęcał im więcej czasu na dotyk. Do dzieła!

Film promujący akcję: https://www.youtube.com/watch?v=KTxG1RqsAuc&list=UUbx3qmCFbJOAChyCYGVbuWw

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.