radoslaw_jerzy_utnikNieprzewidywalność i przygoda to elementy, które podnoszą temperaturę życia erotycznego. Kochankowie z całego świata biorący udział w Durex Eksperyment dowiedli, że zerwanie z łóżkową rutyną popłaca.

Konsultacja: Radosław Jerzy Utnik, psycholog, seksuolog

Durex Eksperyment wkroczył w trzeci etap. Przed wielkim finałem pary, które zgłosiły się do projektu, sprawdzały, na ile odrobina szaleństwa zwiększy ich doznania. Okazało się, iż zerwanie z rutyną to bardzo dobry pomysł.

 

 

Wyższy poziom spełnienia

Przeniesienie się z łóżka do salonu, łazienki czy kuchni okazało się dla wielu biorących udział w eksperymencie par przyjemnym doznaniem podnoszącym temperaturę pieszczot. Element zaskoczenia zwiększył ich doznania średnio o 14%, a seks w łazience był aż o 28% bardziej emocjonujący od „rutynowego” stosunku.

Odejście od typowego sposobu współżycia może być przełamaniem rutyny, wprowadzeniem nowości, a więc czynnikiem ożywiającym związek. Niejedna para przekonała się o tym, że wykorzystanie do współżycia innych mebli, zmiany otoczenia czy nowych pozycji daje nadspodziewanie dobre efekty – mówi Radosław Jerzy Utnik, psycholog i seksuolog współpracujący z marką Durex. Szczególnie polecam do tego pozycję „na kuchennym stole”, w której mężczyzna stoi na podłodze przed stołem, zaś kobieta siedzi na nim zwrócona twarzą do mężczyzny. Pozycja ta pozwala na bardzo skuteczną stymulację łechtaczki, daje mężczyźnie dostęp do brodawek sutkowych, a ponadto jest odpowiednia dla panów mających kłopoty z erekcją czy wczesnym wytryskiem – dodaje.

Dobre pomysły przez telefon

Więcej o Durex Eksperyment można się dowiedzieć na www.durexperiment.com oraz na fanpage’u Durex Polska

Durex poleca też aplikację na system operacyjny Android oraz IOS będącą przewodnikiem po łóżkowych igraszkach i kopalnią dobrych pomysłów na zwiększenie doznań. Znajdziecie tam wiele pobudzających wyobraźnię sposobów na dobrą zabawę we dwoje. Zdradzamy jeden z nich:

Weźcie talię kart i przypiszcie znaczenie każdemu z kolorów – np. trefl oznaczać będzie całowanie, a karo masaż. Im wyższa karta, tym przyjemność dla partnera powinna trwać dłużej. Losujcie karty, dopóki nie będziecie w stanie powstrzymać się przed pójściem na całość…

durex

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.