czytanie pobudza erotyczna wyobraznieKobiety, które czytają romanse i książki erotyczne, mają bardziej satysfakcjonujące życie seksualne i kochają się ze swoimi partnerami częściej. 

Badania profesora Leitenberga specjalizującego się na Uniwersytecie Stanu Indiana w badaniu zaburzeń seksualnych dowiodły, że czytanie rozwija wyobraźnię erotyczną. Lektura powieści zawierających treści erotyczne pobudza do fantazjowania i często pozwala kobietom rzadko eksplorującym swoją seksualność odkryć własne potrzeby. Zwolenniczki takiej lektury raportowały aż o 74% częstsze kontakty seksualne z partnerem niż te, których nie interesowały książki zawierające tak zwane „momenty”.

Nie tylko „50 twarzy Greya”

O literaturze iskrzącej się seksem zrobiło się w ostatnich miesiącach głośno za sprawą kontrowersyjnego, krytykowane i uwielbianego cyklu Eriki Leonard. Choć krytycy nie zostawili na tych powieściach suchej nitki, w momencie największej „greyowej” gorączki na świecie sprzedawano jeden egzemplarz powieści na minutę. Popularność cyklu dowiodła, iż istnieje ogromne zapotrzebowanie na literaturę o treściach erotycznych.

Romansów z „momentami” i powieści erotycznych jest na rynku wiele. Trzeba tylko poszukać. Wszystko przemawia za tym, że warto.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.