Sposób na wypadanie włosów

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z WS Academy przedstawiają skuteczny sposób na wypadanie włosów. Ich eliksir zawiera wyciąg z 12 ziół.

Wiosenne przesilenie to czas, który może negatywnie wpłynąć na cały nasz organizm, także włosy, które zaczynają wypadać, nierzadko w bardzo dużych ilościach. Lepiej nie jest też zimą, a wielu z problemem boryka się cały rok. Eksperci od spraw fryzjerstwa – Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt radzą, jak opanować problem.

Profesjonalny eliksir WS Academy Wierzbicki & Schmidt ostał opracowany z myślą o osobach, które mają kłopot z nadmiernym wypadaniem włosów. Zawiera szereg składników aktywnych, między innymi Tricorexina Hydro i wyciąg z 12 ziół (rozmaryn, rumianek, arnika, jasnota, szałwia, sosna, rukiew, łopian, cytryna, bluszcz, nagietek, nasturcja), które znacząco redukują ten problem, stymulują produkcję keratyny i przyśpieszają wzrost nowych kosmyków. Zawarte w szamponie zioła działają tonizująco, ściągająco i antyseptycznie. Eliksir ma sile właściwości ochronne i przeciwłojotokowe. Jest polecany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną cieszyć się zdrową, bujną fryzurą.

Pojemność: 250 ml

Cena: 24,99 zł w drogeriach Rossmann i salonach WS Academy

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.