Futro to obowiązkowy element nadchodzącego sezonu. Trend ten lansują największe domy mody i projektanci, jak Prada, Gucci czy Burberry. Tendencja ta pojawiła się także na polskich wybiegach w aktualnej kolekcji Natalii Jaroszewskiej. Futrzane kamizele projektantki dostępne są w kilku długościach, z różnorodnym włosiem, ale zawsze wykonane z materiałów ekologicznych.

Natalia Jaroszewska stawia na futrzane kamizele – są one ważnym i często pojawiającym się dodatkiem w jej kolekcji na sezon jesienno-zimowy 2011/2012.

Wszystkie wykonane są z całkowicie ekologicznego włókna syntetycznego. Występują w różnych długościach i fasonach. W kolekcji pojawiają się zarówno krótkie, dopasowane, jak i dłuższe, luźne kamizele. Wszystkie wyróżnia ten sam odcień ciepłego brązu, który jest kluczowym kolorem w jesienno-zimowej kolekcji Natalii Jaroszewskiej. Futrzane kamizele bardzo ciekawie kontrastują z lekkimi sukienkami od projektantki.

Elementy futrzane to must have tego sezonu. Zaprojektowałam kamizele, których lekki krój odsłania ramiona, a wiec optycznie nie obciąża sylwetki.

Modele z kimonowym rękawem pozwalają na ciekawe stylizacje, np. z użyciem długich, skórzanych rękawiczek. I pięknie kontrastują z delikatnym jedwabiem”– mówi Natalia Jaroszewska.

Więcej informacji na temat projektów Natalii Jaroszewskiej można znaleźć na stronie www. jaroszewska.eu

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.