Trendy na nowy sezon

 

zalando-collection-13Sezon jesień-zima 2013/2014 dla największych światowych marek to czas nawiązania do tego, co już znamy w modzie. Nie znaczy jednak, że będzie nudno. Wręcz przeciwnie!

Na wybiegach światowych stolic mody można było zobaczyć wiele monochromatyczności i total looków. Nie bój się zatem wybierać ubrań w jednolitych, mocnych kolorach. Rozglądaj się za kobaltami, fuksjami, fioletami i czerwieniami i łącz je w imponującym, wyraźnym total looku. Nie zapominaj jednak o nieśmiertelnych pasach i zwierzęcych motywach w postaci wzorów i printów. Kratka również nadal będzie zasiadać na tronie, tuż obok czerni i połączenia czerni z bielą.

Geometria i oversize

W fasonach dominował będzie oversize, geometryczne kroje. Szukając płaszcza, rozejrzyj się za takim z zaokrąglonymi ramionami. Dwurzędówki znów są na topie. Nie kręć nosem na golfy, które w tym sezonie będą prawdziwym hitem. Postaw na luźne kardigany, proste, bluzowane sukienki.

Klasyczna bawełna

Tkaniny, jakie będą rządzić w sezonie jesienno-zimowym, zależą od tego, czy chcesz być nowoczesna czy retro. Bo zarówno klasyczne bawełny, świecące tkaniny jak i zgrzebne lny i wełny znajdą swoje miejsce wśród trendów na ten sezon.

Na co stawiają modne marki?

Na jednolite kolory postawiły m.in. marki Esprit czy Benetton. Even&Odd łączy tkaniny i stawia na różnorodność, pasy, printy, różne wzory. W kolekcji KIOMI znajdziesz mocne, wyraziste kolory, dzięki którym się wyróżnisz. Guess wybiera dla wszystko, co najlepsze i swoją kolekcję rozciąga na wiele modnych motywów. Ubrania French Connection stawiają na printy i zwierzęce motywy.

Torebka w kształcie kuferka

W tym sezonie dobra torebka, to torebka w kształcie kuferka. Powinna być sztywna i prezentować się, jak kufer podróżny czy lekarski, zapinana na sprzączki i przetyczki. W dodatkach królować będą folkowe akcenty, jaskrawe kolory azteckich czy meksykańskich motywów.

Nie bój się eksperymentować, bo kolekcje na jesień/zimę 2013-2014  sprzyjają łączeniu nowoczesnych ubrań z tymi w klimacie retro. Łącz wzory, ale poważnie traktuj total look.

Na zdjęciach prezentujemy zestawy proponowane przez stylistów z Zalando.pl

W sklepie internetowym Zalando.pl dostępne są wszystkie wymienione marki.

www.zalando.pl

zalando-collection-1

zalando_logo_72

1 komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.