Oplotka to wielofunkcyjna, ręcznie robiona biżuteria, tworzona z pasją przez kobietę dla kobiet. Powstaje z miłości do pięknych rzeczy i dbałości o detale. Każda Oplotka wykonywana jest z wielkim sercem i starannością, by potem mogła być częścią ciebie…

Oplotka to kobieta… którą widzisz w lustrze. Jest niezwykła i wyjątkowa. Ma marzenia, pasje i energię do robienia w życiu rzeczy zwykłych i niezwykłych. Jest partnerką, która docenia magię bycia z nim każdego dnia. Jest mamą, która dla swoich dzieci zawsze wyczaruje coś niczego. Jej praca to pasja, a w przyjaźń angażuje się całą sobą. W życiu robi wszystko na 100%, bo jej zdaniem tylko wtedy ma to jakiś sens. Jest kobietą, która lubi samą siebie i dba o tę niezwykłą relację. Dzięki temu, w oku ma ten błysk, który sprawia, że wygląda sexy nawet w jeansach i trampkach.

Taka właśnie jest Karolina – autorka i projektantka marki i o takich kobietach opowiada w swoich projektach i do nich kieruje swoją biżuterię.

Funkcjonalność

Oplotkę wyróżnia niezwykła funkcjonalność w noszeniu. Użytkowniczkę ograniczyć może tylko wyobraźnia. W kolekcji znajdują się modele 2w1, 3w1 a nawet 4w1, dając tym samym możliwość tworzenia kilku stylizacji przy użyciu jednej OPLOTKI. Można zapleść ją dookoła ręki lub nogi, zrobić z niej oryginalny naszyjnik a nawet nosić jako boho opaskę na włosy. Rano, wychodząc do pracy, masz na ręku bransoletkę a już wieczorem, idąc na plotki z przyjaciółką, oplatasz ją dookoła szyi, dzięki czemu zyskujesz zupełnie inny look. Wydaje się niemożliwe? A jednak.

Kolorystyka i detale

Bazą każdej Oplotki są stonowane w kolorystyce sznurki w odcieniach czerni, szarości i palonego karmelu, a główną rolę odgrywają dodatki, które można skomponować samemu. Kolorowe chwościki i różnorodne zawieszki sprawiają, że finalna Oplotka jest naprawdę unikalna. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości srebra w różnych wariantach. Srebro czyste, srebro złocone klasycznym 24 karatowym złotem lub trend tego sezonu, czyli srebro złocone na różowo. Każda Oplotka wykonywana jest ręcznie przez autorkę marki, Karolinę i z taką samą starannością pakowana w piękne pudełeczka.

Wizerunek marki

Najnowsza kampania marki opiera się na zdjęciach prawdziwych kobiet, którym w życiu codziennym towarzyszy Oplotka. Pokazuje jakie są, jak potrafią doceniać proste rzeczy, motywuje do bycia sobą i do kochania samej siebie. Inspiruje do angażowania się we wszystko, co robisz na 100%, bo tylko bycie w zgodzie ze sobą da ci prawdziwe szczęście. Oplotka stawia na naturalność, bo takie są jej konsumentki. To oddane partnerki, kochające mamy. To przyjaciółki, które są zawsze obok, a nie tylko w wirtualnej przestrzeni. W pracy są profesjonalne, a w całym tym biegu pozostają sobą i cenią sobie czas, w którym mogą posłuchać siebie i swoich potrzeb.

www.oplotka.com

www.instagram.com/oplotka

www.facebook.com/Oplotka

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.