Adidas Originals oraz Maffashion – jedna z najbardziej znanych polskich blogerek połączyli siły! W ramach tej wyjątkowej kooperacji zaplanowano aż trzy sesje zdjęciowe, podczas których Julia zaprezentowała różne modele butów oraz ubrania i akcesoria z najnowszej kolekcji jesień – zima 2015.

63c41b9ba4026e47a2a68a686679b39f5be2515c

Skąd pomysł na sesję? Julka od wielu lat jest wierną fanką klasyków adidas Originals.

Sama dokładnie nie potrafię zliczyć ile par Superstarów mam w swojej szafie, ale jest ich bardzo dużo. Bardzo je lubię. Pierwszą parę kupiłam jeszcze w czasach gimnazjum, dlatego do tego modelu mam sentyment. Cieszę się, że moda na Superstary wróciła, być może dlatego, że doskonale komponują się właściwie z każdą stylizacją – mówi blogerka.

4

Dwie pierwsze sesje zdjęciowe dla adidas Originals odbyły się w miejskiej scenerii Warszawy, która doskonale wpisuje się w streetowy charakter marki. Od sportowego boiska poprzez skąpane porannym słońcem ulice miasta, nadwiślańskie bulwary, aż po główną, ruchliwą ulicę, przy której mieszczą się najwyższe budynki w stolicy. Mocno streetowe były również looki Maff. Do ich skomponowania blogerka wykorzystała bluzy i koszulki z linii City Stories, wchodzącej w skład najnowszej kolekcji adidas Originals, inspirowanej miejskim życiem Berlina i Los Angeles.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.