Bardzo ciekawe propozycje padły! Nasza ulubiona odpowiedź to:

„Ja bym chciał zobaczyć taki eksperyment: Metheny, Miller na basie, Marsalis i uwaga uwaga, na perkusji Portnoy…. to by kurde był kwartet”.

 

Książki wyślemy do:

– Ilona K.

– Radek P.

– Ula G.

– Magda P.

 

Gratulacje!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

 

Serdeczności,
Redakcja Repka.pl

——————————————————————————————————-

Już 8 listopada 2012 roku o godzinie 20.00 w Warszawie w budynku Teatru Wielkiego będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie kulturalne – VII edycja BMW Jazz Club i koncert „Terri Lyne Carrington Mosaic Project”.

 

Koncert obfitować będzie w występy gwiazd światowego formatu. Ze swoim kobiecym projektem wystąpi Terri Lyne Carrington, której krążek „The Mosaic Project” został nagrodzony w lutym bieżącego roku nagrodą Grammy w kategorii najlepszy jazzowy album wokalny.

Do udziału w swoim projekcie muzycznym Terri Lyne zaprosiła Urszulę Dudziak. Z tej okazji mamy dla Was do wygrania 4 książki autorstwa Pani Urszuli pod tytułem „Wyśpiewam Wam Wszystko”. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Gdybyś mógł stworzyć zespół jazzowy swoich marzeń, kogo byś do niego zaprosił?

Książki trafią do autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

Na odpowiedzi czekamy do 14 listopada.

 

Logujcie się do Newslettera Republiki Kobiet, zalajkujcie nas na facebooku i piszcie odpowiedzi na adres: konkurs@republikakobiet.pl

 

Zapraszamy na koncert! Więcej o VII edycja BMW Jazz Club i koncert „Terri Lyne Carrington Mosaic Project” możecie przeczytać w dziale Kultura

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.