OTI Holding, jeden z największych koncernów turystycznych na świecie, do którego należy Wezyr Holidays oraz Coral Travel, łączy w Polsce obie marki!

IndonezjaOTI Holding jest obecnie jedną z czołowych firm w sektorze światowej turystyki. Przez ponad 22 lata rozwoju dziś oferuje już 52 kierunki wakacyjne w 28 krajach na całym świecie z 58 portów lotniczych, a z jej propozycji skorzystało ponad 2,5 miliona turystów.

seszeleKoncern zajmuje czołowe miejsce wśród marek na liście „Największych firm w Turcji” dzięki wynikom ODEON Tourism Company, który odpowiada za serwis dla turystów na kierunkach Turcja, Egipt, Hiszpania, Tajlandia, Dubaj. OTI Holding wysoko plasuje się także w rankingu „Największych tureckich firm za granicą” za sprawą Coral Travel Rosja, Coral Travel Ukraina, Coral Travel Białoruś, Coral Travel Gruzja, Wezyr Holidays i Sunmar Tour. Ma swoje udziały również w biznesie hotelowym będąc właścicielem hotelu 4* oraz pięciu 5* w Turcji, do których w 2014 r. dołączył Xanadu Resort Belek. Do koncernu należą też linie lotnicze Royal Flights, w skład których wchodzi flota 25 samolotów, w tym 9 własnych.

dominikanaDla OTI Holding polska marka Wezyr Holidays ma bardzo duże znaczenie jako działająca na rynku turystycznym w kraju należącym do Unii Europejskiej o stabilnych warunkach gospodarczych. Dlatego inwestuje w jej dalszy rozwój oraz w całą, polską branżę turystyczną. Poza marką Wezyr Holidays, działającą w Polsce od 15 lat, w 2013 r. wprowadził kolejną – Coral Travel. To najsilniejszy brand koncernu, który w Polsce jest organizatorem luksusowych pakietów, dalekich kierunków, ofert ,,szytych na miarę’’ oraz wyjazdów tzw. incentive travels.

TUNEZJAObie marki będą funkcjonować pod jednym wspólnym brandem i logotypem: Wezyr Holidays/Coral Travel. Właścicielem będzie Wezyr Holiday Service Sp. z o.o., którego gwarancja ubezpieczeniowa opiewa na kwotę 36 milionów złotych. Wszelkie działania reklamowe i informacyjne będą scalone pod jeden brand, m.in. dokumenty rezerwacyjne, strona internetowa, systemy rezerwacyjne, branding sieci sprzedaży.

LOGO

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.