Spotkanie biznesowe, rozmowa o pracę czy podpisanie nowego kontraktu? Na takie okazje z pewnością każda kobieta poszukuje delikatnej i eleganckiej biżuterii, która subtelnie podkreśli jej indywidualny styl i profesjonalizm. Zegarki marki Atlantic Elegance z najnowszej kolekcji będą idealnym dopełnieniem biznesowego looku.

Odpowiednia biżuteria na spotkanie biznesowe powinna być elegancka i wykonana z wysokiej jakości materiałów. Jej zadaniem jest uzupełnienie naszego stroju. Delikatny i bardzo kobiecy design to jej cechy szczególne. Dlatego odpowiednio dobrany zegarek może stanowić idealne dopełnienie biznesowego looku. Należy jednak pamiętać by wybrany model nie był zbyt krzykliwy i przesadnie kolorowy. Powinien harmonizować z eleganckim strojem i pozostałymi dodatkami.

Takie właśnie modele znajdziemy w najnowszej kolekcji Atlantic Elegance, która jak sama nazwa wskazuje, jest kwintesencją kobiecej elegancji. Bransolety składające się z dwóch delikatnych pasów nadają zegarkom lekkości. Tarczę zamknięto w smukłej, prostokątnej kopercie wykonanej ze stali szlachetnej.

Modele te pięknie prezentują się na kobiecym nadgarstku. Idealnie pasują do marynarek, eleganckich koszul czy ołówkowych sukienek. W zależności od indywidualnego stylu, panie mogą wybierać spośród modeli w odcieniach srebra i złota a także różnych kolorów tarcz. Białe tarcze idealnie przełamią ponadczasową czerń w stroju, czarne natomiast stanowią mocniejszy, a jednocześnie subtelny akcent.

Cena zegarków z kolekcji Atlantic Elegace 2012 kształtuje się od 990 zł do 1095 zł. Zegarki marki Atlantic dostępne są w dobrych salonach z zegarkami na terenie całej Polski.

www.atlantic-watch.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.