Festiwal Kobiet – relacja

W minioną niedzielę w warszawskim Traffic Clubie odbył się kolejny Festiwal Kobiet. Podczas którego odbywały się panele dyskusyjne oraz wiele innych atrakcji skupionych na tematyce kobiecej.

 

Przybyli goście mogli skosztować egzotycznych smaków herbat Dilmah, zrelaksować się podczas zabiegów kosmetycznych, zapoznać się z ciekawymi produktami oraz zasięgnąć porady specjalistów.

W ramach Festiwalu Kobiet odbyły się panele dyskusyjne poświęcone modzie, urodzie, zdrowiu  oraz rozwojowi osobistemu. Swoją obecnością spotkanie uświetnili Teresa Rosati która opowiedziała o najnowszej kolekcji, Maja Frykowska oraz Piotr Sałata którzy rozmawiali o metamorfozach nie tylko gwiazd.

Do dyskusji zostały zaproszone także młode aktorki Aleksandra Radwańska oraz Marta Wierzbicka, które opowiedziały o swojej przygodzie z modą oraz zdradziły  zawodowe plany na przyszłość.

To nie koniec gwiazd. Na Festiwalu Kobiet Ilona Felicjańska oraz Anita Nawrocka wystąpiły z akcją społeczną „ Pamiętaj o samokontroli”. Rozmawiały nie tylko o uzależnieniach ale także wskazywały drogę do pokochania samej siebie.

Nie zabrakło także tematów poświęconych rozwojowi osobistemu oraz karierze. Psycholodzy z Przystani Psychologicznej podjęli tematykę piękna wewnętrznego, a specjalistki z Pracowni Kariery Open Mind, wskazały drogę do satysfakcji zawodowej. Tematyka sportowa także zagościła na Festiwalu, można było wykonać  pomiar tkanki tłuszczowej oraz zapoznać się z ofertą Holmes Place czy zapisać na zajęcia z Jogi.

Autorka książki „ Przysłownik” zabrała nas w podróż w czasie i wyjaśniła pochodzenie popularnych przysłów, oraz przypomniała te zapomniane.

Nowinki w makijażu, modzie oraz kosmetyce były przedstawiane w teorii oraz praktyce. Panie mogły skorzystać z zabiegów kosmetycznych z Instytutu Bandi oraz MokoLoko, wykonać makijaż pod okiem profesjonalistów z Mary Kay oraz Make Up Store. Jak prawidłowo dobrać bieliznę dzięki specjalistom marki Freya. Dodatkowo Osobista Stylistka przeprowadzała z chętnymi Paniami analizę stylu oraz zachęcała do korzystnych zmian w garderobie którą Panie mogły wzbogacić o biżuterię Kami Glamour oraz 4barwy.

Festiwal Kobiet to także promocja młodych twórców. Projektanci związani z cyklem Designeria Trendy Show – Edyta Pietrzyk, Monika Misiak-Kołsut  Katarzyna Stanny oraz Marcin Łukaszewicz wystąpili w panelu dyskusyjnym oraz zaprezentowali swoje prace.

Nie zabrakło także nowości motoryzacyjnych. Chętne Panie mogły umówić się na jazdę próbą nową Skodą Citygo!

Kolejny Festiwal Kobiet już jesienią, tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji w stacjach telewizyjnych oraz relacji zdjęciowej w Republice Kobiet, która była patronem medialnym wydarzenia:

Organizator: Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.

3 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.