Hiacynt w łazience

Czas przenieść biżuteryjne trendy z pokazów mody do wnętrz! Przykład to nowe baterie Hiacynt Deante zdobiące łazienkę niczym klejnoty.

Królujące na wybiegach minimalistyczne naszyjniki, delikatne obrączki i geometryczne bransoletki to doskonałe źródło inspiracji. Seria Hiacynt czerpie z biżuterii to, co najlepsze. Połączenie błyszczącego chromu z czystą bielą, łagodne krzywizny i równowaga proporcji to cechy charakterystyczne kolekcji w nowej odsłonie. Białe korpusy idealnie korespondują z błyszczącymi płaszczyznami dźwigni i wylewek. Duet bieli i srebra podkreśli piękno łazienki, urządzonej zarówno w stylu minimalistycznym, jak i klimacie glamour.

 Deante_Hiacynt_biel

Design i funkcjonalność

Kolekcja Hiacynt wyróżnia się nie tylko dopracowanym designem, ale też funkcjonalnością.  Wpuszczony w korpus ruchomy aerator pomaga precyzyjnie pokierować strumieniem wody. Modele umywalkowe i bidetowy posiadają wygodne korki typu click-clack, pozwalające w łatwy sposób otwierać i zamykać odpływ wody. Dodatkowo, baterie umywalkowe zostały wyposażone w system eco-click, czyli funkcję dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody do 50%.

Autorka serii

Małgorzata Płoskońska ukończyła Wzornictwo i Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektując skupia się na połączeniu wartości funkcjonalnych i estetycznych produktu. Obszarem, do którego ma szczególne zamiłowanie, jest tworzenie elementów wyposażenia łazienki.

Zaprojektowana przez nią kolekcja Hiacynt została wykonana z najlepszej klasy materiałów i komponentów. Mosiądz MO59 zapewnia odpowiednią ciągliwość, gwarantuje odporność na korozję oraz ma świetne właściwości odlewnicze. Dodatkowo, baterie są wyposażone w głowice ceramiczne, decydujące o trwałości, poprawnym funkcjonowaniu i szczelności. Wysoką jakość potwierdza 7-letnia gwarancja.

http://deante.pl/

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.