Zima w mieście to często brudny śnieg, szare bloki oraz ponure, gałęzie drzew w parkach. Z tego też powodu coraz chętniej kupujemy zimowe kurtki w mocnych i nasyconych kolorach, aby za pomocą stroju dodać nieco barw otoczeniu.

Tego rodzaju trick jest słuszny choćby ze względów psychologicznych. Wszechogarniająca szarość wpływa przygnębiająco niemal na każdego człowieka, dlatego warto stosować rozmaite zabiegi mające na celu dodanie barw codzienności. Taką tendencję podchwyciły też firmy odzieżowe, które oprócz garderoby
w neutralnych kolorach coraz częściej proponują swoim klientom ubrania
w oryginalnych barwach.

Zimowa gra w zielone

Do firm odzieżowych celujących w interesujących rozwiązaniach tak w zakresie kroju, fasonu, jak również kolorystyki, należy Go Start. Zimowa propozycja wierzchnich okryć tej marki to szereg produktów, wśród których królują modne, pikowane kurtki z kapturami obszytymi futerkiem.


Mając na uwadze zainteresowanie kobiet niebanalną kolorystyką kurtek, w Go Start obok kurtek szarych, popielatych czy ciemnobrązowych znajduje się wiele modeli wykonanych z jasnozielonych, zdecydowanych kolorów.

Na szczególną uwagę zasługują kurtki jasnozielone uszyte według obowiązującego obecnie modnego trendu, według którego tył kurtki jest dłuższy od jej przedniej części. Zaopatrzona w praktyczne ściągacze, zwężająca się w talii kurtka z kapturem obszytym brązowym futerkiem pozwoli wyróżnić się na tle szarej, zimowej ulicy.

Panie preferujące obszerne, pozbawione wcięcia w talii kurtki, z całą pewnością zainteresuje skrojony w kształcie trapezu model barwy jasnej limonki
o asymetrycznym dole. Dodatkową zaletą kurtki jest solidna, gwarantująca utrzymanie ciepła podszewka oraz obszyty futerkiem kaptur.

Czerwień oraz granat

Dla pań preferujących nieco mniej odważne rozwiązania w zakresie ubrań wierzchnich przygotowano propozycje stanowiące kontrast wobec uniwersalnych i bezpiecznych brązów czy czerni. Interesującym rozwiązaniem
w tym wypadku będzie zimowa kurtka wykonana z pięknego, czerwonego materiału
w malinowym odcieniu o modnym, asymetrycznym dole oraz kapturze z brązowym futerkiem, które można w razie potrzeby odpinać.


Tego rodzaju kurtka doskonale prezentuje się przede wszystkim w zestawieniu
z ocieplanymi legginsami, jak również spodniami o wąskich nogawkach,
aczkolwiek krój w formie trapezu jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności zamaskowania pewnych mankamentów sylwetki. Panie o nieco bardziej obfitych kształtach, preferujące ciemniejsze, aczkolwiek w dalszym ciągu interesujące rozwiązania kolorystyczne z całą pewnością zwrócą uwagę na asymetryczną, pozbawioną talii kurtkę barwy pięknego granatu.

 

Duży wybór modnych kurtek Go Start znajdziesz na stronie LaModa.pl

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.