Nowa marka semi-profesjonalnych kosmetyków do makijażu inspiruje do poszukiwania nowych wyzwań! SINSKIN wprowadza nową zasadę make up’u: przełamywanie zasad i daje hasło będące zaproszeniem do zaskakującego świata. Znajdziesz w nim kosmetyki gotowe na wszystko. Szminka? Tak! Ale jako róż do policzków! Rozświetlacz? Tak! Ale na usta. Każda powieka w innym kolorze? Dlaczego nie!

Marka SINSKIN to wysokiej jakości semi-profesjonalne kosmetyki do makijażu dla tych, które zajmują się makijażem zawodowo oraz dla tych, których przygoda z makijażem dopiero się zaczyna. W szerokiej gamie produktów znalazły się wszystkie kosmetyki, pędzle i akcesoria niezbędne do wyposażenia profesjonalnego i amatorskiego kufra oraz stworzenia zarówno klasycznego, jak i kreatywnego, nowatorskiego makijażu. Produkty SINSKIN powstały we współpracy z profesjonalistami i wizażystami na podstawie wieloletnich obserwacji zmieniających się tendencji makijażowych oraz potrzeb współczesnych kobiet:

„SINSKIN jest marką, w której każda kobieta odkryje swój must have” – wyjaśnia Adam Prządka, Head of Artistry marki. „W SINSKIN udowadniamy wszystkim kobietom, że semi-profesjonalne produkty do makijażu nie muszą być zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych wizażystek. Make up to sposób na wyrażenie siebie, dlatego aby się w nim odnaleźć, każda kobieta powinna sama tworzyć swoje własne zasady. Kosmetyki SINSKIN to ułatwiają. To, co je wyróżnia, to nie tylko wysoka jakość i trwałość czy intensywne kolory. Kosmetyki te posiadają szerokie spektrum zastosowań. Inspirujemy kobiety, zachęcając je do odważnych makijażowych kreacji i do stosowania kosmetyków w nieoczywisty sposób. Kredka do ust z powodzeniem może tworzyć kreskę podkreślającą oko, a cień w płynie nałożony na usta, da wyrazisty i odważny efekt.”

#CREATENEWRULES to hasło marki, które jest jednocześnie zaproszeniem do zabawy makijażem. SINSKIN namawia do przełamywania wszelkich konwencji oraz do wyrażania siebie w sposób, który podpowiada nam wyobraźnia. Nie istnieją żadne granice…

Kosmetyki SINSKIN są dostępne w sprzedaży od połowy września w wybranych drogeriach sieci Rossmann.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.