W ramach promocji Samsung Zwrot Gotówki przy zakupie telewizorów QLED TV 2018 z bogatą funkcjonalnością Smart TV i systemem Tizen, można otrzymać zwrot w wysokości nawet do 2000 zł.

Promocją objęte są wszystkie modele telewizorów QLED TV 2018, które zostaną zakupione w okresie od 5 lipca do 5 sierpnia br. w wybranych sieciach sprzedaży. Aby skorzystać z oferty i odebrać zwrot gotówki, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Uruchomić zakupiony telewizor, przejść przez prostą konfigurację i otworzyć aplikację Smart Pack (zakładka Zwrot Gotówki).
  • We wskazanym polu wpisać datę zakupu produktu zgodną z datą wskazaną na dowodzie zakupu i kliknąć przycisk „Wyślij”. Po wykonaniu tego kroku na ekranie wyświetli się Kod aktywacyjny.
  • Wejść na stronę internetową zwrotgotowki.samsung.pl i zarejestrować się, wpisując kod aktywacyjny, dane osobowe, numer seryjny produktu, a także wgrać zdjęcie lub skan dowodu zakupu.

Odbierz gotówkę w bankomatach Euronet

Procedura zwrotu gotówki jest równie prosta:

  • Po 30 dniach od rejestracji, w aplikacji Smart Pack udostępniony zostanie indywidualny numer uprawniający do rozpoczęcia transakcji w bankomacie.
  • Na podany podczas rejestracji adres e-mail użytkownik otrzyma kod PIN.
  • Pieniądze będzie można odebrać w przeciągu 14 dni od otrzymania kodu PIN w wybranych bankomatach sieci Euronet na terenie całego kraju.

Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie: www.zwrotgotowki.samsung.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.