Poczuj wiosnę z Luksją

Wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia, budzi się również nasza tęsknota za soczystymi kolorami. Stąd też Luksja proponuje na ten sezon przyjemnie pachnące żele pod prysznic, w nowej, barwnej odsłonie. W linii znajdziecie żel Uplifting (kwiat wiśni i peonii), Relaxing (orchidea i ylang ylang), Calming (jaśmin i wanilia) i Refreshing (limonka i kiwi).

Luksja od ponad  25 lat dba o skórę Polek, oferując im do codziennej pielęgnacji żele pod prysznic, płyny do kąpieli oraz mydła w kostce i w płynie. Do rodziny pielęgnacyjnych żeli pod prysznic Luksja Care Pro dołączyły właśnie cztery żele inspirowane zapachami natury nawiązujące do kolorów wiosny: soczystej zieleni, rajskiego różu, zmysłowego fioletu i świeżej bieli.

Wszystkie warianty powstały we współpracy z brytyjskim domem perfumeryjnym Seven. Zespół pracujących tam ekspertów doskonale wie, jak najlepiej dopasować zapach do bazy kosmetycznej, jak różne kompozycje wonne reagują ze skórą oraz które kombinacje najdłużej się na niej utrzymują. Przy tworzeniu nut zapachowych, specjaliści opierają się na swoim długoletnim doświadczeniu oraz prowadzonych regularnie badaniach preferencji kosmetycznych współczesnych kobiet. Ta ekspercka wiedza jest niezbędna, by stworzyć wyjątkowe i długotrwale pachnące produkty. Takie są właśnie  nowe żele pod prysznic Luksja – wytwarzają dużą ilość gęstej kremowej piany, dbają o naszą skórę i pięknie pachną.

W nowej linii żeli pod prysznic Luksja znajdują się cztery warianty: Uplifting, Relaxing, Calming i Refreshing.

Rekomendowana cena detaliczna: 9,99 zł /500 ml

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.