Aby poznać swój portret numerologiczny, należy najpierw ustalić swoją liczbę urodzeniową – w tym celu sumujemy wszystkie cyfry składające się na datę naszych urodzin. I tak dla przykładu numerologiczna 8 to ty? Dowiedz się, co cię charakteryzuje!

Ósemka ma moc, a jej egzystencja wiąże się z takimi wartościami jak władza, realizacja i sukces. Osoby o takiej wibracji charakteryzują się jako zdolne jednostki, które kroczą drogą do bogactwa i potrafią doskonale realizować swoje cele. Pośród wszystkich liczb to właśnie numerologiczna 8 ma najpotężniejsze wibracje. Jej symbolika wiąże się także z przekraczaniem granic.

Cyfra 8 w numerologii – krótka charakterystyka

Jest skazana na sukces – wyróżnia ją przede wszystkim ambicja, determinacja i konsekwencja w działaniu. Wysokie aspiracje osoby z wibracją cyfry 8 ujawniają się już na wczesnym etapie życia, o czym świadczą świadectwa z czerwonym paskiem, wygrane olimpiady naukowe, czy puchary za wybitne osiągnięcia sportowe. Ciemną kartą ósemki może być ślepe dążenie do celu, na co powinny zważać.

Sukces jest paliwem dla tej wibracji – numerologiczne 8 kochają grzać się w świetle uznań i poklasku, dlatego muszą uważać, by się nie zatracać w pracy i nie wypaść z życiowej harmonii. Mocne ukierunkowanie na osiąganie celów sprawia, że w życiu numerologicznej ósemki relacje są na drugim planie. Nie oznacza to jednak, że nie pragnie ona miłości. Istotne są dla niej również kwestie materialne, które często są brane pod uwagę przy wyborze życiowego partnera.

Numerologiczna 8 – w pracy i miłości

Mocne strony numerologicznej 8 to ambicja, pracowitość, odwaga i wytrwałość. Taka osoba się łatwo nie poddaje, jest solidna i niezwykle skuteczna oraz wyróżnia ją dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie i cierpliwość. Słabe strony numerologicznej 8 to pragnienie osiągnięcia celu za wszelką cenę, egoizm i brak empatii. Cechuje ją często radykalne, fanatyczne myślenie i brak elastyczności w kontaktach z ludźmi.

Ósemka lubi się zamykać we własnej skorupie, dlatego nie jest łatwa w podbojach miłosnych. Dobrze radzi sobie w pojedynkę, a prowadzenie życia jako singla jej nie doskwiera. Jednak jeśli zależy jej na miłości, nie poddaje się i mocno pracuje nad związkiem. Będzie się starać, by relacja okazała się szczęśliwa. Tworzy doskonałe związki z ludźmi ambitnymi i nastawionymi na działanie.

Według numerologii partnerskiej do 8 pasuje dwójka, z którą będzie się dobrze uzupełniać. Ósemki koncentrują się na pracy, a dwójki natomiast na rodzinie, co pozwoli wypracować odpowiedni kompromis. Numerologiczna 8 ma szansę stworzyć szczęśliwą relację także z czwórką, jak i parterem ósemką, ale musi uważać, by nie dać się zdominować. Nie poleca się tworzyć jej związków z dziewiątką i siódemką.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.