Co podarowałaś sobie z okazji nowego roku? Jeśli wyłącznie wyśrubowane cele, to czas to zmienić! Regularne treningi i zbilansowana dieta są istotne, ale warto pamiętać również o odpoczynku i dobrym samopoczuciu. Medycyna estetyczna może przyspieszyć osiąganie celów związanych z urodą, a jednocześnie błyskawicznie poprawić twoje samopoczucie.

medycyna estetyczna - nombre d'or

Medycyna estetyczna a nadmiarowe kilogramy

Najbardziej skutecznym sposobem na pozbycie się nadmiarowej tkanki tłuszczowej są ćwiczenia cardio, które przyspieszają akcję serca i metabolizm. Aby jednak były skuteczne, należy łączyć je z odpowiednio skomponowanymi posiłkami. Jeśli zależy ci na szybkim efekcie i podkręceniu naturalnej zdolności organizmu do przetwarzania tkanki tłuszczowej, możesz wesprzeć się także specjalistycznymi zabiegami, takimi jak endermologia czy mikrofale o wysokiej częstotliwości.

„Endermologia jest precyzyjnym masażem mechanicznym, który prowadzony jest w połączeniu z podciśnieniem. Dzięki temu mocno oddziałuje na tkankę tłuszczową i wspomaga naturalną lipolizę organizmu” – wyjaśnia Gabriela Waszczak, założycielka kliniki Nombre D’or w Ostrołęce. „Efektem jest zgrabniejsza sylwetka, a tkanka tłuszczowa z trudnych do wyćwiczenia miejsc szybciej znika: w tym również cellulit.”

medycyna estetyczna - endermologia

Należy pamiętać, że medycyna estetyczna to bezpieczny sposób na to, aby pozbyć się cellulitu, zredukować tkankę tłuszczową czy spowolnić procesy starzenia się skóry, jednak wiele zależy od naszego trybu życia.

Wspomaganie dla przysiadów: jędrne pośladki i uda

Jeśli chcesz cieszyć się jędrnym, pięknie wyrzeźbionym ciałem, oprócz ćwiczeń i prawidłowego nawadniania skóry, przydatne okażą się takie zabiegi jak wspomniana  endermologia, ale również frakcyjne mikronakłuwanie, które przywraca utraconą jędrność brzucha. Popularnością cieszy się również zabieg wykorzystujący mikrofale o wysokich częstotliwościach, który trwale rozbija komórki tłuszczowe, redukuje nawet zaawansowany cellulit oraz napina zwiotczałą skórę. Doskonale radzi sobie również z redukcją drugiego podbródka.

Medycyna estetyczna i mniej widoczne zmarszczki

Trwała redukcja zmarszczek następuje wtedy, kiedy skóra jest stymulowana do podjęcia fizjologicznych procesów regeneracji. Efektem takich działań jest wyraźnie gładsza, ujędrniona, pełna blasku cera, która naturalnie się prezentuje. Taki rezultat gwarantują zabiegi z użyciem biostymulatorów, ale także regularnie wykonywane zabiegi pielęgnacyjne, które pobudzają procesy naturalnie zachodzące w organizmie jak synteza kolagenu czy elastyny. „W medycynie estetycznej szczególnie istotne jest dobranie odpowiedniego zabiegu do problemu, ale i kondycji skóry, wieku i oczekiwań pacjentki. Dlatego w Nombre D’or zabiegi poprzedzone są konsultacjami, w ramach których poznajemy potrzeby pacjentki i na tej podstawie rozpisujemy indywidualny plan zabiegowy” – opowiada założycielka Nombre D’or Gabriela Waszczak. 

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów w realizacji swoich celów noworocznych: nie musisz zostawać z tym sama!

Gabriela Waszczak – założycielka Nombre D’or

 

Materiał partnera 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.