Przedstawiamy nowy album Margaret oraz teledysk do kolejnego singla, „Serce Baila”. Posłuchajcie i zobaczcie zupełnie nowe oblicze artystki!

Nowy album Margaret, Gaja Hornby to polskojęzyczny debiut fonograficzny artystki i tym samym pierwsza odsłona jej muzycznego alter ego. Ta wybuchowa mieszanka to najświeższe trendy w muzyce, zaskakujące frazy i do bólu szczere teksty. Urban pop jakiego w Polsce jeszcze nie było. Jak mówi sama artystka: „Ten album to historia oparta na faktach. To nauka stawiania granic i wyrzutach sumienia, które są wynikiem tejże asertywności, to rozkminy na temat świata, ale też dobra biba”. Margaret przy tym albumie pracowała z zespołem songwriterów i producentów, który tworzyli: Kacezet, Errbits, Gverilla oraz Mikołaj Trybulec. Dzięki połączeniu tych wcale nieoczywistych muzycznych światów powstało niepowtarzalne brzmienie. 

Myślicie, że znacie Margaret? Poznajcie Gaję! Album Margaret „Gaja Hornby” (wytwórnia Artistars/ PowerHouse), którego premiera cyfrowa miała miejsce 17 maja, na płytach CD trafi do sklepów 31 maja. Obejrzyjcie też teledysk do kolejnego singla z płyty – „Serce Baila”. Zapowiada się na hit letnich wieczorów i świetnie wpasowuje w tropikalny klimat, który właśnie u nas zapanował.

 

A na naszej stronie już niebawem wywiad z artystką! Będziemy z nią rozmawiać oczywiście o muzyce, ale też o tym, kim jest Gaja Hornby, o tym, dlaczego trzeba się oduczyć przepraszania oraz o… ekologii.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.