Święta tuż tuż, a ty nie masz jeszcze prezentu dla swojego chłopaka? Co więcej, nadal nie wpadłaś na pomysł, co możesz mu podarować? Nic się nie martw, spieszymy z pomocą! Oto lista produktów, które nie tylko świetnie brzmią, ale równie świetnie wyglądają.

Tekst: Katarzyna Cieśluk  

  1.  Słuchawki bezprzewodowe

Większość dostępnych na rynku słuchawek, nieważne jak dobre by były, ma jedną, uciążliwą wadę – kable, które wiecznie się plączą. Bez względu na to, czy starannie je zwiniemy, czy wrzucimy luzem do kieszeni, zazwyczaj efekt jest ten sam. Na ratunek przychodzą słuchawki bezprzewodowe Beoplay H5, w których za transmisję sygnału odpowiada Bluetooth w najnowszej wersji 4.2, czyli najbardziej energooszczędne i jednocześnie szybkie rozwiązanie dla łączności bezprzewodowej. Co więcej, cechuje je minimalistyczny i stylowy design, a technologia Bang & Olufsen Signature Sound dba o odpowiednio dostosowane brzmienie. Słuchawki idealne dla tych, którzy wygodę cenią równie mocno, co jakość dźwięku.

  1. Designerskie głośniki

Nic nie sprawdza się w podróży lepiej niż bezprzewodowe głośniki. Są lekkie,  zajmują mało miejsca, więc możemy je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Dodatkowo, bez problemu sparujemy je z każdym telefonem, tabletem czy też laptopem posiadającym Bluetooth. B&O PLAY ma w swojej ofercie designerskie głośniki, zaprojektowane przez wielokrotnie nagradzaną duńską projektantkę Cecilie Manz, które będą idealnym prezentem świątecznym dla każdego podróżującego fana muzyki. Jeden z nich, głośnik Beoplay P2 zapewnia nawet do 10 godzin odtwarzania muzyki i to w najwyższej jakości, a pełny cykl ładowania tego urządzenia zajmuje zaledwie 2 godziny. Z kolei głośnik Beoplay A1 i jego następca, czyli Beoplay A2 to urządzenia służące do odtwarzania muzyki w jakości dźwięku True 360, która zapewnia słuchaczom te same, doskonałe wrażenia dźwiękowe niezależnie, gdzie się znajdują.

 

Beoplay P2                           Beoplay A1                          Beoplay A2

  1. Jednopunktowe systemy muzyczne

B&O PLAY pamięta również o miłośnikach słuchania muzyki w najwyższej jakości w domowym zaciszu i proponuje głośniki, które świetnie sprawdzają się zarówno jako jednopunktowe systemy muzyczne, jak i elementy systemu multiroom. Beoplay M3 to kompaktowy i funkcjonalny głośnik bezprzewodowy z zaawansowaną technologią Bang & Olufsen Signature Sound, a Beoplay M5 jest potężnym bezprzewodowym urządzeniem
z dźwiękiem wydobywającym się w każdym kierunku. Z kolei Beoplay A6 ma unikalną konstrukcję pozwalającą na osiągnięcie idealnego dźwięku stereo z jednego głośnika, który może być dowolnie ustawiony w pomieszczeniu.

Beoplay M3                           Beoplay M5                          Beoplay A6

Każdy miłośnik nowinek technologicznych będzie zachwycony, gdy znajdzie, któryś z tych produktów pod choinką.

Więcej inspiracji znajdziesz na:

https://blackrecordstore.com/pl/53-sprzet-audio

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.