Nie bez powodu lekki makijaż składa się tylko ze szminki i kredki do brwi. Odpowiedni kształt brwi podkreśla bowiem rysy twarzy, a wyraziste usta dodają kobiecości i charyzmy. Lubimy, gdy delikatne linie uwydatniają nasze atuty. Niestety, minusem takich produktów jest ich trwałość, a właściwie – jej brak. Dobrym rozwiązaniem jest więc makijaż permanentny. 

makijaż permanentny

Idealny kształt brwi i pełne, barwne usta to podstawowe fundamenty każdego makijażu. Dzięki nim, nasza twarz robi się bardziej wyrazista i smuklejsza. Ważny jest oczywiście umiar. Za duża ilość produktu raczej zaszkodzi niż upiększy. Jeśli chodzi o przerysowany makijaż permanentny to spotyka się go coraz rzadziej. Profesjonalne kliniki, takie jak Drzazga Clinic, dysponują nowoczesnym sprzętem, który jest bezpieczny dla delikatnej skóry. Istotne jest również doświadczenie kosmetologa-linergisty. Pomoc eksperta w wyborze odpowiedniego koloru i kształtu może zdziałać cuda…

Po pierwsze – dodatkowy czas

Wstajesz pół godziny wcześniej, aby wykonać makijaż do pracy lub na zakupy – znajome? Dla wielu z nas największą zaletą makijażu permanentnego jest po prostu zaoszczędzony czas. Po wykonanym zabiegu nie będziesz już musiała spędzać kilkunastu minut, aby uzyskać idealny kontur brwi i ust. Rano makijaż będzie wyglądał tak samo jak wieczorem  

Po drugie – gotowa baza pod makijaż wieczorowy

Makijaż permanentny brwi i ust świetnie posłuży jako gotowa baza pod makijaż imprezowy. Wystarczy dodać trochę pudru, maskary i gotowe. Wbrew pozorom to wyraziste kontury brwi i ust robią cały efekt! Kolejną zaletą jest oczywiście to, że trwały make-up posłuży nie na jedną uroczystość, a nawet na kilkanaście wyjść.

Po trzecie – bezpieczeństwo i pewność siebie

Każda z nas ma jakieś kompleksy. Nowoczesna technologia i profesjonalni kosmetolodzy na szczęście nam to umożliwiają. Makijaż permanentny z pewnością podkreśli urodę, ale także skoryguje niewielkie asymetrie i wyrówna koloryt czerwieni wargowej. To także idealny zabieg dla osób borykających się z ubytkami włosów na brwiach. „Makijaż permanentny to metoda trwałej pigmentacji polegającej na wprowadzeniu substancji pigmentu w głąb skóry. Do głównych zalet zabiegu można zaliczyć oszczędność czasu poświęconego na codzienny makijaż, wygodę oraz podkreślenie urody i wyrównanie asymetrii. Makijaż permanentny brwi jest idealną opcją dla kobiet, które nie czują się pewnie w samodzielnej stylizacji brwi i chciałyby wyznaczyć ich właściwy kształt. Linergista podczas zabiegu wykonuje pełną geometrię oraz rysunek wstępny dostosowany idealnie do potrzeb klienta” – wyjaśnia Zofia Matusińska-Wycisk kosmetolog z Drzazga Clinic.

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.