Jeśli nie macie ochoty wychodzić z łóżka, nie wychodźcie. Czasami można być aktywnym tylko na 20%. Szczególnie jeśli ma się takie ładne piżamy.

Tekst: Joanna Zaguła

Jeśli w listopadzie (albo kiedykolwiek indziej) zdarza się wam taki dzień, że nie macie ochoty wychodzić z domu, a nawet z łóżka, zróbcie to w wielkim stylu. Jasne, znamy takie obniżenie nastroju. Ale jeśli nie towarzyszą mu inne niepokojące objawy, jak stany lękowe czy brak energii, to może warto raz na jakiś czas dać sobie przyzwolenie na to, by być aktywnym tak na 20%. Zamiast gotować – zamówić obiad, zamiast ambitnego filmu –obejrzeć po raz setny ulubiony odcinek serialu, zamiast spotykać się wieczorem ze znajomymi – zostać na kanapie. Nie musimy zawsze być najlepszą wersją siebie. Ale jeśli nadal macie poczucie, że takie odpuszczanie sobie źle na was wpływa, spróbujcie leniuchować w dobrym stylu. Na szczęście bowiem jest w Polsce kilka firm, które wyspecjalizowały się w szyciu pięknych piżam. Nawet jeśli uwielbiacie spać w starym tiszercie z festiwalu, warto mieć jedną taką w szafie. I to nie na wyjazdy ze znajomymi czy wizytę nowego chłopaka. Ale właśnie na leniwe dni w swoim własnym towarzystwie.

Jedwabne szorty i koszulka PAVLUSHA, Son Trava

Son Trava to marka, która proponuje piżamy tak ładne i eleganckie, że można w nich spokojnie pójść rano po bułki. A nawet trochę się zagalopować i wyjść dalej – na bazarek, na kawę z koleżanką… Można kupić osobno górę i osobno dół. Więc jeśli wolicie traktować tę piżamę jak elegancką koszulę, to nie ma przeszkód.

Piżama, Lunaby

Lunaby to piżamy idealne do leniuchowania. Szczególnie takie flanelowe, które otulają jak ciepły kocyk. Model w kwiaty w dodatku przypomina, że kiedyś jeszcze nadejdzie wiosna.

Piżama Hello Morning

Hello Morning to ciepłe piżamy, w których dobrze będą się czuć nawet największe zmarzluchy. To także idealny zakup dla alergika i dla ekologa, bo uszyty w Polsce i z organicznej bawełny z certyfikatem GOTS.

Szlafrok Vanity Nap

Vanity Nap proponuje szlafroki z satyny bawełnianej o kształcie kimona. Nakładając maseczkę, pijąc kawę, sprawdzając wiadomości na telefonie będziecie się czuć jak gwiazda.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.