Nowy Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Lublinie zlokalizowany jest na terenie nowoczesnego kompleksu biznesowo-usługowego, a stworzony został z myślą o klientach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować ciało pod okiem profesjonalistów.

Czego należy oczekiwać po ofercie zabiegów Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Lublinie i dlaczego diagnoza skóry jest tak ważnym etapem pielęgnacji? O tych i innych tematach rozmawiamy z kosmetologiem Patrycją Głaz.

kosmetyczny instytut Dr Irena Eris

kosmetolog Patrycja Głaz w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris w Lublinie 

Jakich zabiegów w ofercie nowego luksusowego miejsca w Lublinie powinni wypatrywać klienci?               

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Lublinie to miejsce o holistycznym podejściu do klienta. Oferta nie ogranicza się wyłącznie do zabiegów dedykowanych konkretnemu wiekowi, lecz głównie ukierunkowana jest na potrzeby skóry. Najważniejszym i podstawowym elementem świadczonych usług jest wywiad kosmetyczny, podczas którego ustalane są cele i planowane zabiegi w zgodzie z realnymi oczekiwaniami klienta. Stała współpraca z naszymi ekspertami i wysoka świadomość klientów to klucz do sukcesu. Oferta Instytutu w Lublinie umożliwia korzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących. Większość kuracji na twarz i ciało w swoich przemyślanych i dokładnie doprecyzowanych schematach łączy to wszystko, aby osiągać maksymalne zadowolenie klienta z efektów, nie tracąc na jego poczuciu komfortu. Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris to miejsce, gdzie wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne i upiększające dłoni i stóp, zabiegi pielęgnacyjne dopasowane do różnych potrzeb skóry twarzy, ciała, również przy wykorzystaniu technologii Hi-Tech. Po przekroczeniu progu Instytutu klienci są świadomi, że znajdują się w wyjątkowym miejscu – zapachy i aromaty towarzyszące zabiegom, konsystencje i składniki aktywne wykorzystywanych produktów kosmetycznych oraz nowoczesność i skuteczność urządzeń definiują luksus marki Dr Irena Eris.

Nasza skóra podlega ciągłym zmianom? Czy to właśnie z tego powodu wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest diagnozą? Jak wygląda takie rozpoznanie potrzeb skóry?

Zmiany, jakie zachodzą w skórze są wieloczynnikowe i zależą zarówno od egzogennych, jak i endogennych faktorów, zmieniają się sezonowo oraz wraz z wiekiem. Warunki pogodowe i miejsce bytowania to jedne z determinantów. Dodatkowo życie w obecnych czasach stwarza skórze nowe potrzeby. Poziom stresu, sposób odżywiania, rodzaj wykonywanej pracy, a w związku z tym rytm okołodobowy oraz towarzyszące przypadłości zdrowotne warunkują indywidualne podejście do każdego klienta. Praca kosmetologów w Instytucie oparta jest o wiedzę oraz doświadczenie, a w razie potrzeby wsparta konsultacją dermatologiczną lekarza specjalisty. Profesjonalna diagnoza to nie tylko wywiad, ale również praca z derma analizatorem skóry – urządzeniem umożliwiającym rzeczywistą ocenę stanu powłoki skórnej, z jaką przychodzi klient do gabinetu. Wieloetapowa analiza uwzględniająca poziom nawilżenia, intensywność pracy gruczołów łojowych oraz szczegółowe rozpoznanie bruzd, wykwitów, teleangiektazji i zmian pigmentacyjnych występujących na skórze jest możliwa wyłącznie z jego użyciem. Umiejętne połączenie złożonego wywiadu i analizy za pomocą technologii umożliwia celowany dobór zabiegów oraz pielęgnacji domowej Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE, a w przypadku skóry problematycznej wymagającej złożonego działania ułatwia ustalenie kolejności postępowania zabiegowego. Diagnoza skóry wykonywana jest zawsze przed rozpoczęciem zabiegu, szczególnie u nowych klientów oraz powtarzana w trakcie kolejnych spotkań. Umożliwia to nie tylko monitorowanie efektów, ale również zachęca klientów do podtrzymywania ich za pomocą kosmetyków do pielęgnacji domowej.

 

W Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris dopełnieniem oferty zabiegów pielęgnacyjnych jest szeroki wachlarz kuracji z wykorzystaniem technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System: oxybrazji, remodelingu ultradźwiękowego, mezoterapii bezigłowej, radiofrekwencji RF-Biolaser oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Czy to znak dzisiejszych czasów? Tego oczekują klienci?

Dzisiejsze czasy i rozwój technologiczny umożliwił dostęp do wyżej wymienionych technologii oraz korzystania z nich w sposób kontrolowany i bezpieczny. Urządzenie Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System wykorzystuje i łączy różne technologie w celu osiągania lepszych efektów zabiegowych. System wykorzystuje urządzenia kosmetyczne zarówno wpływające na poprawę kondycji skóry, jak i owalu twarzy oraz aktywnego rozprowadzania substancji czynnych zawartych w serum i ampułkach kosmetycznych Dr Irena Eris. Dodatkowo niektóre funkcje urządzenia umożliwiają usuwanie zrogowaciałego naskórka i wykazują właściwości peelingujące. Nierzadko zdarza się, że w schematach zabiegowych wykorzystuje się kilka zaawansowanych technologii jednocześnie. Medycyna estetyczna jest znakiem naszych czasów, ale w Instytucie jest umiejętnie łączona z zabiegami pielęgnacyjnymi i leczniczymi o mniejszej inwazyjności. Współpraca lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej oraz kosmetologa wykonującego pielęgnację gabinetową jest w stanie zapewnić satysfakcjonujący i naturalny efekt dostosowany do wieku i potrzeb skóry, a klienci Instytutu doceniają tę równowagę.

Jak w dobie pandemii dbacie państwo o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów?

Komfort klientów jest dewizą wszystkich Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris niezależnie od występowania pandemii. W obecnych czasach rozumiany jest dodatkowo jako wzmożone poczucie bezpieczeństwa higienicznego i sanitarnego, a w Instytucie jest ono zapewniane na najwyższym poziomie. W dobie pandemii każdy pracownik niezależnie od pełnionej funkcji został odpowiednio i dodatkowo przeszkolony z zakresu postępowania sanitarnego w tej szczególnej sytuacji epidemiologicznej. Schematy zabiegowe zostały dostosowane i opracowane w oparciu o obecne wymogi sanitarne w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zarażeń. Bezpieczeństwo zapewnia wysoka higiena i ochrona własna pracowników oraz dbałość o czystość pomieszczeń i przestrzeni wspólnych z zachowaniem w nich odpowiednich odległości społecznych. W Instytucie kładzie się szczególny nacisk na jednorazowość wszystkich możliwych przedmiotów, z którymi klienci mają styczność, a co najważniejsze – na sterylizację narzędzi i dokładną dezynfekcję urządzeń oraz wyposażenia gabinetów znajdujących się w Instytucie.

Który z zabiegów szczególnie polecacie państwo klientom o tej porze roku?

Wiosna to czas na zabiegi odświeżające, przygotowujące skórę po okresie zimowym na zwiększoną ekspozycje na promieniowanie słoneczne. W okresie wiosennym chętnie wykonywane są również wszystkie zabiegi poprawiające napięcie skóry twarzy i ciała. Klienci Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Lublinie szczególnie chętnie wybierają zabiegi ujędrniająco-modelujące z użyciem opatentowanej technologii ICOONE – wykorzystującej działanie lasera diodowego, światła LED i pracy zmechanizowanych głowic masujących. Wśród ulubieńców naszych klientów znajdują się zabiegi poprawiające kondycję skóry z użyciem infuzji tlenowej. Szczególnie polecamy naszą innowacyjną nowość – zabieg nawadniająco-probiotyczny Aqua Idealine.

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Lublinie mieści się przy ul. Nałęczowskiej 18a /U17

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.