Miejscem, którego nie można pominąć na mapie Warszawy jest Restauracja LIF. Skierowana przede wszystkim do zwolenników slow life. 

lif_15-kopia

Tekst: Joanna Keler
Zdjęcia: Magdalena Gołda 

Urządzona w skandynawskim stylu restauracja pozwala zrelaksować się, zebrać myśli, ale nie tylko. Jest to przestrzeń idealna na spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. Ogrom zieleni obecny we wnętrzu działa kojąco oraz pobudza kreatywność. W LIFie stoły, spomiędzy których wyrastają fikusy, zbudowane są z drewna odzyskiwanego ze starych stodół, co czyni LIF miejscem nietuzinkowym na warszawskim Mokotowie. Właścicielka restauracji i młoda mama, Monika Król, określa restaurację przede wszystkim jako miejsce przyjazne dzieciom. W okresie letnim do dyspozycji klientów jest ogródek na świeżym powietrzu, co sprawia, że dorośli mogą odetchnąć, a jednocześnie „mieć oko” na swoje pociechy. W środku znajduje się kącik dla malucha, a w weekendy organizowane są animacje dla najmłodszych. Ogromną zaletą restauracji jest pyszne, najwyższej jakości jedzenie. W ofercie możemy znaleźć dania bezglutenowe oraz wegańskie, jednak miłośnicy mięsa także znajdą coś dla siebie. Daniem, którego skosztowałam, i które serdecznie polecam, były krewetki z jarmużem.

lif_52

Restauracja LIF jest w stanie pomóc ci z rozpoczęciem zdrowego stylu życia. Na wiosnę oferuje przygotowanie świeżego, zdrowego jedzenia na cały dzień – możesz odebrać je w lokalu rano. Idealna oferta dla kobiet, chcących przeprowadzić detoks.

LIF nie prowadzi sprzedaży alkoholu, natomiast daje przyzwolenie na wnoszenie ulubionego wina przez klientów, co czyni to miejsce idealnym także na spotkania w gronie znajomych.

 

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.