To jest ten czas! Chcemy błyszczeć i wreszcie ubierać te wszystkie rzeczy, które są zbyt stroje na zwykłe imprezy. Nadchodzi biżuteria na karnawał.

Tekst: Joanna Zaguła

Odbijaj światło

Biżuteria Poli Zag

Duża biżuteria z płaskich pozłacanych blaszek przepięknie odbija światło i sprawi, że będziecie gwiazdą wieczoru, choć działanie tu bardziej przypomina księżyc. Takie w swojej ofercie ma Pola Zag. I duże kolczyki, i bransolety, a nawet pierścionki. To idealna biżuteria na karnawał. 

Magiczne wzory

Księżyce, słońca, symbole królewskie i religijne, stare monety. Jest trochę magicznie, trochę historycznie, ale przede wszystkim pięknie. Jak w projektach Anki Krystyniak. Wiszące na złotych łańcuszkach półksiężyce czy krzyże sprawią, że nawet zwykła koszulka będzie wyglądać wyjątkowo. A najlepiej niech będzie jednokolorowa, by jej deseń nie przyćmił wzoru biżuterii.

W ilości siła

W karnawale pozwalamy sobie na więcej. Na przykład na więcej kolczyków na jednym uchu. Nie musicie nawet robić nowych dziurek, można przecież kupić specjalną nausznicę, np. od Kopi.

Retro

Kolczyki Vala Gold, Umiar

Modne są na szczęście nie tylko minimalistyczne pierścionki, ale też okazałe złote kolczyki, jak np. marki Umiar. Wyglądają pięknie z gładką fryzurą i delikatnie vintage’ową stylizacją.

Jak na huśtawce

Kolczyki Brindo, Groovy

Długie wiszące kolczyki, jak te od Groovy świetnie nadają się na imprezy, na których chce się być pochwalonym za styl, a nie koniecznie wywijać na parkiecie, łącznie z kręceniem głową. Są jednocześnie eleganckie i trochę szalone.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.