Seksowne stopy

Jak wynika z badań, ponad 50% mężczyzn już na pierwszej randce zwraca uwagę na stopy swojej partnerki. 

Zdecydowana większość mężczyzn kocha kobiece stopy i uznaje je za najseksowniejszą część ciała. Jednak zadbane i zdrowe stopy, nie tylko zapewniają większe powodzenia u płci przeciwnej, ale często są także podstawą dobrej kondycji całego organizmu. Niestety, jak się okazuje, ciągle niewiele pań chce się chwalić tą częścią ciała. Aż 60% woli chować swoje mało atrakcyjne stopy w zakrytym obuwiu, nawet w okresie wiosennym i letnim. Kobiety skarżą się również na suche i popękane pięty, a 14% z nich boryka się z pęcherzami, modzelami oraz zrogowaceniami na stopach.

Kobiety wciąż zbyt mało uwagi poświęcają swoim stopom. Bardziej troszczą się o dłonie, bo te są widoczne, trudno je ukryć. Nadchodzi okres wiosenny i letni, więc to najlepszy moment, żeby zacząć o siebie dbać. Należy jednak pamiętać, by teraz rozpoczętą pielęgnację, kontynuować przez cały rok. Odpowiednie zabiegi oraz preparaty sprawią, że nasze stopy będą zdrowe i piękne” – tłumaczy dr Mirosława Gałęcka i rekomenduje Krem do zrogowaciałej skóry Gehwol, który regeneruje, zapewnia ochronę, przywraca skórze gładkość i elastyczność. W przypadku tego kosmetyku zalecana jest pełna, 28-dniowa kuracja, po której zrogowacenia zanikają, a stopa jest nawilżona i zregenerowana.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetyki Gehwol do pielęgnacji stóp dostępne są w aptekach i wybranych salonach kosmetycznych. Ich ceny wahają się od 20 zł do 60 zł.

 

 

 

 

 

 

 

20 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany