Aksamitnie wygładzona skóra i trwały makijaż
z nową Bazą pod makijaż Lirene

 

Idealnie równy, naturalnie wyglądający i trwały makijaż to marzenie wielu kobiet. Aby uzyskać ten efekt, niezbędny jest dobry podkład oraz pewien tajemniczy, wielozadaniowy kosmetyk, który ułatwi nałożenie makijażu i przedłuży jego trwałość … Tym kosmetykiem jest baza.

Nowa, silikonowa Baza pod makijaż Lirene wygładza i przygotowuje skórę do nałożenia podkładu. Dzięki zastosowaniu silikonów nowej generacji, baza doskonale matuje, wyrównuje powierzchnię skóry, wypełnia zmarszczki oraz pomaga ukryć niedoskonałości. Z nową Bazą Lirene podkład rozprowadza się równomiernie, a makijaż wygląda perfekcyjnie i jest bardziej trwały.

Równomiernie rozprowadzony, naturalnie kryjący niedoskonałości, pozostający w nienaruszonym stanie przez cały dzień, o perfekcyjnie dobranym do koloru skóry odcieniu… kobiety przez długi czas potrafią szukać swojego idealnego podkładu. Tymczasem wiele fluidów może spełniać to zadanie, jeśli przed ich nałożeniem użyjemy magicznego kosmetyku – bazy pod makijaż.

Z myślą o kobietach, które chcą, aby ich makijaż wyglądał naturalnie, nie ścierał się po kilku godzinach, a nakładanie podkładu było przyjemnością, Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali nową, silikonową Bazę pod makijaż. Kosmetyk ten sprawia, że makijaż jest zdecydowanie bardziej trwały, a skóra staje się gładka i aksamitnie miękka.

Nowa Baza Lirene ma lekką, żelową konsystencję, dzięki czemu nie obciąża nadmiernie skóry. Nie zawiera substancji zapachowych, konserwantów, barwników, alergenów i parabenów. Tworzące bazę silikony nowej generacji optycznie wyrównują powierzchnię skóry, pomagają ukryć niedoskonałości i sprawiają, że nakładany na nią podkład rozprowadza się równomiernie i stapia się ze skórą bez efektu „maski”. W efekcie kosmetyk dodaje skórze promiennego, świeżego wyglądu, a nakładany fluid, puder i cienie dłużej pozostają na swoim miejscu.

Działanie nowej Bazy pod makijaż Lirene potwierdzone zostało w badaniach aplikacyjnych in vivo przeprowadzonych przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene. 96% testujących ją Pań uznało, że baza wygładza i wyrównuje cerę, a 100% stwierdziło, że po zastosowaniu kosmetyku skóra jest aksamitnie gładka i miękka w dotyku. Prawie 90% kobiet potwierdziło, że baza pomaga dobrze przygotować skórę do nałożenia podkładu, a po jej zastosowaniu fluid nakłada się równomiernie.  Panie uznały również, że kosmetyk dobrze matuje cerę i pomaga przedłużyć trwałość makijażu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.