Nowa metoda na zmarszczki

Po Paryżu i Londynie nadszedł czas na Warszawę. iovera – pierwszy na świecie, wolny od toksyn zabieg przeciw zmarszczkom mimicznym czoła, jest już dostępny w Polsce!

iovera 2„Długo szukaliśmy technologii, która mogłaby być alternatywą dla lekarzy i pacjentów, którzy szukają skutecznej terapii bez użycia toksyn. iovera okazała się być najlepszym wyborem i spełniła nasze oczekiwanie we wszystkich branych pod uwagę kwestiach. Jest to najnowocześniejsze i jedyne tego rodzaju urządzenie na rynku, które zapewnia pacjentom natychmiastowe efekty, zachowując przy tym najważniejsze normy bezpieczeństwa” – mówi Joanna Szendzielorz -Tajak, prezes iovera 3L.E.A. VIVACY.iovera 4

Urządzenie jest efektem pracy biotechnologów, inżynierów i lekarzy medycyny estetycznej. Zostało opracowane i opatentowane przez firmę MyoScience z Kalifornii, specjalizującą się w dziedzinie technologii medycznych. To skuteczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie akceptują swoich zmarszczek mimicznych czoła i jednocześnie nie są przekonani do terapii wykorzystujących toksyczne substancje.

iovera wykorzystuje naturalną odpowiedź organizmu na zimno. Technologia Focused Cold Therapy w bezpieczny sposób blokuje przepływ sygnałów w komórkach obwodowych nerwów. Sam nerw pozostaje nienaruszony, a zablokowaniu ulegają jedynie aksony, które w układzie nerwowym odpowiadają za przepływ impulsów (marszczenie czoła). Efektem jest natychmiastowa redukcja dynamicznych linii twarzy na okres około 3 miesięcy.

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.