Łysieniu typu męskiego bardzo często towarzyszy nasilony łojotok, prowadzący do zablokowania ujścia mieszka włosowego i przyczyniający się do jego niedotlenienia oraz w konsekwencji do utraty włosa. Z pomocą może przyjść kuracja Dermena Men w ampułkach. 

dermena_men_ampulki

Zawarty w ampułkach innowacyjny składnik – chlorek 1-metylonikotynamidu poprawia mikrokrążenie skóry głowy i wzmacnia mieszek włosowy. Wypływa na jego odżywienie, wydłużając cykl życia włosa w fazie anagenu i stymuluje odrastanie włosów. Chroni przed podrażnieniami i reguluje prace gruczołów łojowych.

Kuracja łączy działanie hamujące przekształcenie testosteronu w DHT z działaniem poprawiającym mikrokrążenie skóry głowy.  Reguluje pracę gruczołów łojowych, co zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów. Dodatek substancji kondycjonujących i ułatwiających wnikanie dobroczynnych składników aktywnych sprawia, że włosy stają się gęstsze, wyraźnie odżywione i mocniejsze, a skóra odzyskuje naturalną równowagę. Preparat nie skleja i nie przetłuszcza włosów. Prosty i praktyczny aplikator umożliwia dozowanie i precyzyjne nakładanie preparatu.

Cena: 76 zł/apteki 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.