Zmagasz się z rozstępami, a domowa pielęgnacja nie przynosi efektów? Może już czas poprosić o pomoc lekarza oraz skorzystać z najnowszej technologii?

Czy wiesz, że amerykańska platforma laserowa ICON Palomar została uznana za najlepszą na świecie, a jej głowica Lux 1540, czyli laser frakcyjny, zalecana jest nie tylko przy leczeniu przebarwień i wygładzaniu zmarszczek, ale także stosuje się ją przy kuracji likwidującej rozstępy oraz blizny pourazowe i trądzikowe? Warto dowiedzieć się o niej więcej, bo być  może to ona właśnie stanie się twoim sprzymierzeńcem w walce o piękne ciało.

laserEfekty zabiegu

Palomar Lux 1540 jako jedyny laser na świecie został zatwierdzony przez restrykcyjną amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków jako skuteczny w leczeniu rozstępów i blizn. Redukuje blizny trądzikowe, pourazowe, powypadkowe, pooparzeniowe i pooperacyjne (pierwszy zabieg można wykonać już w dniu zdjęcia szwów). Dzięki niemu można dokonać korekty rozstępów, poprawić napięcie skóry, zminimalizować przebarwienia, wygładzić zmarszczki. Cud? Nie, po prostu najnowsza technologia!

Krzysztof MirackiJak wygląda zabieg?

„Zastosowanie głowicy Lux 1540 nie wymaga podania znieczulenia miejscowego, co pozwala na przeprowadzenie zabiegu bez żmudnych przygotowań i dodatkowych czynności. Głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzanie jest jednocześnie od 100 do 320 mikrowiązek w jednym, krótkim impulsie. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. Zabieg może być stosowany na dowolnym obszarze, gdzie skóra potrzebuje udoskonalenia” – wyjaśnia lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Miracki z warszawskiej kliniki BeautymeD.

Wysoka skuteczność zabiegu połączona jest z krótkim okresem rekonwalescencji. Występujące przez 2 dni zaczerwienienie i drobne strupki można ukryć pod makijażem. Pierwsze efekty zabiegu pojawią się po 2-3 tygodniach. Potem efekt napięcia i pogrubienia skóry będzie się jeszcze wzmacniał. Optymalna liczba zabiegów zależy od stopnia zniszczenia skóry oraz od pożądanego efektu końcowego. Zwykle zaleca się od 3 do 6 zabiegów w odstępach 1-4 tygodni.

BeautymeDPrzeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu jest ciąża, padaczka, fotodermatozy, opalona skóra, przyjmowanie leków i ziół uwrażliwiających skórę na światło (nagietek, dziurawiec – należy przestać przyjmować na 2-3 tygodnie przed zabiegiem), wykonany inny zabieg laserem lub IPL na tę samą okolicę w ciągu ostatnich 6 tygodni (np. depilacja).

Klinika medycyny estetycznej BeautymeD

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 54Warszawa

www.beautymed.com.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.