Znacie? Nie? To przeczytajcie! Bio Electro Peeling to jedyna na świecie metoda eksfoliacji falami radiowymi. Umożliwia także wykonywanie skutecznych zabiegów regeneracyjnych. Efekty sprawiają, że metodę stosuje się w terapiach odmładzających, przeciwtrądzikowych oraz w kuracjach po operacjach plastycznych.

Zabieg opiera się na optymalnym wykorzystaniu potencjału fal radiowych. Może być wykonany na skórze suchej lub mokrej dla uzyskania intensywniejszego działania.

peeling 2Eksfoliacja

Podczas zabiegu najpierw usuwa się martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w rogowej warstwie, przyspieszając naturalny proces odnowy skóry. Procedura ta zapewnia natychmiastowe i przedłużone działanie procesów peelingujących (do 4-5 dni).

Peeling przeznaczony jest dla każdego typu skóry na twarz i ciało, może być wykonywany przez cały rok, ma działanie liftingujące i odmładzające. Poprawia też stan cer trądzikowych.

peeling 3Działanie odmładzające

Bezpośrednio po eksfoliacji  można wykonać zabieg falami radiowymi mono lub bipolarnymi. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne oraz głębiej położone, poprawiając ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

Podwyższona temperatura pobudza fibroblasty, które rozpoczynają proces tworzenia nowych komórek oraz odbudowy włókien kolagenowych.

Bio_Electro_Peeling 2Skuteczność i bezpieczeństwo

Badania i analizy cytologiczne wykazały, że Bio Electro Peeling zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, nie narusza naskórka, nie wywołuje podrażnień i alergii oraz mikrouszkodzeń.

Efekt w postaci wygładzenia skóry, rewitalizacji, poprawy kolorytu widoczny jest już po jednym zabiegu. Liczba powtórzeń jest uzależniona od skóry, wieku i problemu, np. zmarszczki, opadnięte powieki, trądzik.  Zwykle wykonuje się serię ok 4-8 zabiegów.

Cena: od 80 zł (można zrobić tylko eksfoliację falami lub eksfoliację + odmładzanie falami radiowymi). 

Na zabieg można się umówić w Rezydencji Urody

www.rezydencjaurody.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.