W najbliższy piątek, 17 sierpnia, rusza jubileuszowa edycja kobiecego turnieju golfowego „Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy”. W tym roku, w pięknym otoczeniu Pałacu Brzeźno i Gradi Golf Club, panie będą grać i bawić się przy karaibskich rytmach.

„Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy” nie jest zwykłym turniejem golfowym. To przede wszystkim spotkanie w kobiecym gronie, niepowtarzalna energia i świetna zabawa. Uczestniczki to zarówno doświadczone golfistki, jak i panie, które dopiero myślą o rozpoczęciu przygody z tym sportem. Dla wszystkich przygotowano moc atrakcji i golfowych emocji.

Turniej rozgrywany jest na 36 dołkach (w dwóch rundach), w klasyfikacji indywidualnej stroke play brutto (kategoria główna) oraz stableford netto w grupach hcp. Gra odbywa się w pomiędzy dwoma drużynami – Brunetek i Blondynek, do których przynależność deklarują same zawodniczki. Natomiast dla debiutantek organizowana jest dwudniowa akademia golfa i konkurs „Pierwszego kroku golfowego”. Turniejowe emocje podgrzewać będą liczne konkursy specjalne na kolejnych dołkach, z atrakcyjnymi nagrodami od Partnerów turnieju. W galowym konkursie Nearest to the Pin na 18 dołku, do zdobycia będzie voucher na udział w turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup 2019.

Oprócz zmagań sportowych organizatorzy zadbają również o wieczorne rozrywki. Motywem przewodnim 5. edycji są Karaiby. Nie zabraknie zatem latynoskich rytmów, w tym koncertu Jose Torresa, kolorowych strojów i pełnych piękna metamorfoz z wizażystami gwiazd.

Na liście startowej pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca – warto zatem wykorzystać nadchodzący długi weekend na aktywny wypoczynek.

Pałac Brzeźno i Gradi Golf Club

Piękne otoczenie nadaje Turniejowi jeszcze bardziej niezwykłego charakteru. Hotel Pałac Brzeźno SPA & Golf znajduje się w odległości zaledwie 40 km od centrum Wrocławia. Dzisiejszy hotel mieści się w pałacu, którego historia sięga XVI wieku. W obecnym kształcie budynek powstał mniej więcej w 1913 roku, i choć nie zniszczyły go działania wojenne, późniejsze lata nie były łaskawe – budynek funkcjonował jako siedziba PGR, następnie został opuszczony i zapomniany. Odrestaurowaniem obiektu w 1999 roku zajęli się Marzena i Krzysztof Gradeccy, którzy dołożyli starań, by majątek odzyskał dawną świetność.

Elegancki, utrzymany w klimacie epoki hotel SPA, otoczony jest zadbanym parkiem oraz Gradi Golf Club z dwoma polami golfowymi (Pole Główne, 18-dołkowe – PAR 71 oraz Pole Parkowe, 6-dołkowe – PAR 19).

www.palacbrzezno.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.