Skompletuj garderobę na cały rok

Po rozpoczęciu letnich wyprzedaży zawartość twojej szafy powiększa się o zwiewne sukienki, krótkie szorty lub plecione torebki. Letnia aura nie sprzyja planom na zakupy ubrań, które  posłużą nam dłużej niż tylko przez jeden sezon. Może warto to zmienić i poszukać ubrań, które posłużą również jesienią.

Podczas wyprzedaży zainwestuj w klasyczną odzież i dodatki.  Biała koszula, eleganckie szpilki lub mała czarna – będziesz miała niejedną okazję, by je założyć. Zwróć uwagę na to, co ma długie rękawy i nogawki. Z takich ubrań korzystasz przez cały rok, nawet latem, więc czemu nie kupić ich teraz w niższych cenach niż te regularne? Duży wybór asortymentu oferują centra outletowe. Skorzystaj z ich akcji rabatowych, m.in. z legendarnej Rozprzedaży w Factory, gdzie rabaty sięgają nawet -80%.

Do przodu z trendami

Jeśli chcesz, by zawartość twojej garderoby odzwierciedlała aktualne trendy, zapoznaj się z nimi na sezon wcześniej. Wiedzę na ten temat wykorzystaj później podczas wyprzedażowych polowań. I tak na przykład tej jesieni pozostaniemy wierni oversizowym krojom. Oprócz naturalnych barw jak brąz, szarość czy zieleń, które zazwyczaj wybieramy o tej porze roku, będziemy sięgać po mieniące się srebrnym kolorem materiały. Jeśli należysz do osób, które lubią czerń, mamy dobrą wiadomość! Styl „allblackeverything” będzie jednym z topowych trendów w modzie na przyszły sezon.

Zakupy sprawiają kobietom przyjemność, tym bardziej kiedy korzystają podczas nich z promocji. Nie zawsze jednak istotne jest to, ile wydamy na nowe ubrania. Ważne jest również to, czy odpowiednio je zaplanujemy, tak by w szafach znalazła się odzież, która będzie nam służyć cały rok.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany