Po rozpoczęciu letnich wyprzedaży zawartość twojej szafy powiększa się o zwiewne sukienki, krótkie szorty lub plecione torebki. Letnia aura nie sprzyja planom na zakupy ubrań, które  posłużą nam dłużej niż tylko przez jeden sezon. Może warto to zmienić i poszukać ubrań, które posłużą również jesienią.

Podczas wyprzedaży zainwestuj w klasyczną odzież i dodatki.  Biała koszula, eleganckie szpilki lub mała czarna – będziesz miała niejedną okazję, by je założyć. Zwróć uwagę na to, co ma długie rękawy i nogawki. Z takich ubrań korzystasz przez cały rok, nawet latem, więc czemu nie kupić ich teraz w niższych cenach niż te regularne? Duży wybór asortymentu oferują centra outletowe. Skorzystaj z ich akcji rabatowych, m.in. z legendarnej Rozprzedaży w Factory, gdzie rabaty sięgają nawet -80%.

Do przodu z trendami

Jeśli chcesz, by zawartość twojej garderoby odzwierciedlała aktualne trendy, zapoznaj się z nimi na sezon wcześniej. Wiedzę na ten temat wykorzystaj później podczas wyprzedażowych polowań. I tak na przykład tej jesieni pozostaniemy wierni oversizowym krojom. Oprócz naturalnych barw jak brąz, szarość czy zieleń, które zazwyczaj wybieramy o tej porze roku, będziemy sięgać po mieniące się srebrnym kolorem materiały. Jeśli należysz do osób, które lubią czerń, mamy dobrą wiadomość! Styl „allblackeverything” będzie jednym z topowych trendów w modzie na przyszły sezon.

Zakupy sprawiają kobietom przyjemność, tym bardziej kiedy korzystają podczas nich z promocji. Nie zawsze jednak istotne jest to, ile wydamy na nowe ubrania. Ważne jest również to, czy odpowiednio je zaplanujemy, tak by w szafach znalazła się odzież, która będzie nam służyć cały rok.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.