Uwaga! Dobra wiadomość nie tylko dla fanek ekologii. Od 15 lutego do 31 maja INTIMISSIMI rozdaje kupony za oddanie starych ubrań!

IntimissimiZ pewnością nie raz marzyłaś, aby twoje stare, nielubiane rzeczy zostały zastąpione modnymi ubraniami. Już niedługo będziesz mogła wymienić garderobę zgodnie z trendami i własnym stylem! A wszystko za sprawą marki Intimissimi, która wspiera ekologiczne podejście do mody.

Intimissimi 2Co musisz zrobić?

To proste! Przyjdź do jednego ze sklepów Intimissimi, które uczestniczą w recyklingowym projekcie i wrzuć używane ubrania jakiejkolwiek marki do pojemników oznaczonych znakiem I:CO. Za każdą rzecz, którą oddasz do recyklingu, otrzymasz kupon o wartości: 12 zł za biustonosz, 8 zł za dzianinowe ubrania (T-shirty, bluzki, bluzy, swetry – zarówno damskie, jak i męskie), 8 zł za damskie i męskie piżamy oraz 4 zł za majtki.

Każdy otrzymany kupon może być zrealizowany do 30 czerwca 2014 roku we wszystkich sklepach Intimissimi, które uczestniczą w akcji recyklingowej na terenie Polski. Im więcej oddasz, tym więcej zyskasz!

www.intimissimi.com

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.