Geometryczny komfort, zmysłowy szary, celebracja i nowoczesna klasyka. Oto cztery linie nowej kolekcji marki Kossmann stworzonej dla kobiet biznesu.

Głównym kolorem linii „geometryczny komfort” jest triumfująca w tym sezonie czerń, oraz szafir o różnym stopniu nasycenia. Sylwetki pozbawione są zbędnych dekoracji: perfekcyjnie dopasowane żakiety wpisują się w trend minimalistyczny – pozbawione klap i guzików, stanowią nowoczesny i bardzo kobiecy akcent. Sukienki z tej linii są dowodem na to, że w prostocie leży siła kobiecości.

Linia druga „zmysłowy szary” jest utrzymana w wielu odcieniach szarości, formy stworzone w oparciu o miękkie linie konstrukcji i klasyczne fasony pozwalają podkreślić atuty sylwetki, a miękkie wełny i dżerseje poczuć się każdej kobiecie zmysłowo nawet w chłodniejsze dni. Spódnice z klosza za kolano, portfelowe sukienki czy spodnie w stylu Marleny Dietrich to ukłon dla stylistyki retro.

Trzecia linia „celebracja” pozwala poczuć się wyjątkowo, elegancko i kobieco. Najwyższej jakości tkaniny, takie jak welur, jedwab i szlachetne wełny, fasony podkreślające kobiecą sylwetkę, opływające linie, głębsze dekolty i subtelne detale są kwintesencją wieczorowego wyglądu. W tej linii wyróżnia się welurowy smoking nawiązujący do kultowego projektu YSL z roku 1966, od kiedy stał się alternatywą dla koktajlowej sukienki.

Czwarta linia „nowoczesna klasyka” to idealnie skrojone garnitury, koszulowe bluzki, spódnice, spodnie i płaszcze. Doskonałe wykończenie, wysoka jakość materiałów, jak najwyższej próby włoskie wełny dają każdej kobiecie komfort noszenia.

www.kossmann.com.pl

kosmann-1

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.