Gatta od kulis

Trzy różne kobiety, reprezentujące odmienne style i pokolenia w jednej sesji zdjęciowej. Kobiecość to siła, która drzemie w każdej z nas. Zobaczcie backstage wyjątkowej sesji zdjęciowej Gatta z okazji 20-lecia marki.

Backstage sesji zdjęciowej GattaJulia Kuczyńska – znana w blogosferze jako Maffashion – wcześniej współpracowała z Gattą przy projekcie bloga Leghunter. Współtworzyła też kolekcję Staff by Maff for Gatta. Sama często sięga po produkty Gatta, tworząc swoje stylizacje. Teraz została jedną z ambasadorek marki.

Katarzyna Zielińska to 100% Polka. Gattcie zależało na ambasadorce, która będzie bliska milionom kobiet, sięgających po produkty marki. Dynamiczna i przebojowa, ale wierna tradycji, z charakterem.

Beata Tyszkiewicz uosabia prawdziwą klasę i styl. To prawdziwa dama, której nieodłącznym atrybutem są eleganckie rajstopy.Backstage sesji zdjęciowej Gatta tyszkiewicz

Piękne kobiety, czarne, klasyczne rajstopy i kontrastujące jasne wnętrza. A za obiektywem znany fotograf – Wojtek Wojtczak. Całość z pewnością da spektakularny efekt. Szczegóły już wkrótce…

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.